Beyaz Renkli Şahane TV-Duvar Üniteleri

Modern dekorasyon tarzlarının en tutulan mobilyaları listesini başı köşe koltuk takımları ile birlikte, halk arasında TV veya Duvar ünitesi olarak adlandırılan kompakt vitrinler yer alıyor. İlk çıktıkları günden bu yana tasarım açısından sürekli gelişim gösteren bu ürünler yeni kavuştukları görünümleri ile adeta göz kamaştırıyorlar.

Beyaz Duvar Unitesi 5 1459946878

Hemen her mobilya üreticisinin ürün gamında mutlaka yer alan duvar üniteleri, renk olarakta gelişim gösterdiler. Bir zamanlar sadece bilindik ahşap renklerine sahip olan bu mobilyaların şimdilerde aradığınız her rengine ulaşabiliyor veya özel olarak tasarlattırabiliyorsunuz.

Ancak şu sıralar en tutulan duvar ünitesi reinklerinin başında beyaz geliyor. Gerçi modern genel anlamda mobilya trendlerinde de beyaz renk mobilyalar zirvede. Bu asil renk TV Ünitelerine uygulandığı taktirde ortaya gerçekten muhteşem işler çıkıyor. Hele bir de TV ünitesi modern bir tasarıma sahipse. Düşünsenize hem beyaz hem de modern bir duvar ünitesi…

Beyaz Duvar Unitesi 7 1459946889

Nasıl olacağını merak edenler için görsel bir şölen hazırladık. Hemen aşağıda yer alan foto galerimize göz atarak hayalinizdeki beyaz duvar ünitesini bulabilir, yeni tv üniteniz için fikir sahibi olabilirsiniz. 

BEYAZ DUVAR ÜNİTESİ ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir