Bembeyaz Köşe Takımları İle Şık Oturma Odaları

Beyaz Köşe Takımı Modelleri 2016 – Köşe koltuk takımları son 4-5 yılda anormal bir ilgi ve taleple karşı karşıya. Etrafımızdaki, buna sizlerde dahilsiniz, hemen her kes evinde mutlaka bir köşe takımı alma hevesinde. Ancak bu yoğun talebe bağlı olarak piyasada o kadar çok farklı tasarım ve köşe takımı renkleri var ki kafaların karışmaması neredeyse imkansız hâle geliyor.

Dolayısı ile 724boya.com olarak bu sayfamızı, sizler için bir seçenek olması adına çeşitli tasarımlara sahip, sadece beyaz renkte köşe takımlarına ayırıyoruz. Aklınızdan şu sıralar bir köşe takımı almak geçiyorsa ve henüz köşe takımızın rengini belirleyemediyseniz bu sayfamızda oldukça şık örnekleri inceleyebilirsiniz… 

Beyaz Renkli Modern Kose Takimi Tasarimlari 1463386133

Beyaz Renkli Modern Köşe Takımı Tasarımları

Oturma grubunda beyaz renk ilk etapta pek akıllıca bir seçim gibi görünmüyor. Hele günlük kullanımda olan oturma odalarının vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alan köşe takımları için hiç akıllıca değil. Çünkü beyaz kir ve tozu çok iyi gösteren bir arka plan rengi olacaktır.

Modern Beyaz Kose Koltuk Takimlari 1463386234

Modern Beyaz Köşe Koltuk Takımları

Ancak modern dekroasyon trendlerinin yükselen değeri beyaz renk olunca bu mobilyalarında beyaz renginin yüzlerce çeşidini piyasada bulabiliyorsunuz. Üstelik bu köşe takımı modellerinin öyle güzelleri var ki bu örnekleri görünce beyaz riskini bir anda unutuveriyorsunuz.

En Guzel Beyaz Kose Takimi Ornekleri 1463386328

En Güzel Beyaz Köşe Takımı Örnekleri

Beyaz köşe takımları modern oturma odası dekorasyonları için ideal bir seçim olsada, çocuklu aileler için tam anlamı ile bir rizikogibi görünselerde foto galerimizde ki örnekleri görünce yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu riski bir anda unatacağınızı garanti ediyoruz.

BEMBEYAZ KÖŞE TAKIMI MODELLERİNDEN ÖRNEKLER 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir