Bellona’nın 2016 Salon Koltuk Takımları Şahane !

Salonları şık ve kaliteli mobilyalar arayan takipçilerimiz için en güzel salon koltuk takımlarını aramaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda lider mobilya markalarımızdan 'nın 2016 salon takımı koleksiyonlarına göz atıyor sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz.

İlk olarak Bellona salon koltuk takımı ürün grubunun amiral gemisi olan Elantra'yı inceleyeceğiz tabi ki. Chester tarzı yapısı ile dikkat çeken Elantra salon takımı deri ve kumaşın aynı anda kullanılması ile eşsiz bir görselleği yakalamış. Takımın ikili, üçlü ve iki berjerden oluşan fiyatı 7.898,00 TL. iki adet üçlü üniteden oluşan Bellona Elantra Salon Takımı ise 8.570,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. 

Sırada Bellona Lisbon Salon Takımı var. Bu yılın trend tonları olan soft renklerle tasarlanan Lisbon salon takımı, kapitone dokuması ve düğme uygulamaları ile dikkat çekiyor.  Takım iki adet üçlü, iki adette berjerden oluşurken üzernde 7.690,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Lüks görünümü ile öne çıkan Bellona Rosalinda Salon Takımı ise oval hatları, su yeşili rengi ve ince detayları ile dikkat çekerken, takımın şu an indirimde olduğunu söyleyebiliriz. Rosalinda Salon Takımının başlangıç fiyatı 7.039,00 lira iken şimdilerde 5.630,00 TL kampanya dahilinde satışa sunuluyor… 

Victorian tarzı dizaynı ile tablo gibi bir takım olan Bellona Monalisa Salon Takımı ise desenli kırlentleri, dikiş detayları ve takıma uyumlu sehpası ile adeta göz kamaştırıyor. Takımın üçlü, ikili ve tek berjerden meydana gelen başlangıç modeli ise 7.325,00 TL  fiyat etiketine sahip. 

Bu şık salon takımlarının detaylı görsellerini ise hemen altta yer alan foto galerimizde inceleyebilir, Bellona salon koltuk takımları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz… 

BELLONA 2016 SALON KOLTUK TAKIMI MODELLERİ ve GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir