Bellona Yeni Yatak Odası Takımları Bu Yıla Damgasını Vuracak !

Bellona yatak odası takımları ve fiyatları – 2016 Yılına yepyeni koleksiyonlar ile giren Bellona, bu ürünleri arasında en çok farklı tarzlarda tasarlayarak vitrine çıkardığı yatak odası takımları ile göze çarpıyor. Rakiplerinin aksine çok sayıda yatak odası takımını piyasaya süren Bellona yatak odası takımları ile yeni sezona damgasını vuracak gibi görünüyor.

Özellikle bir kaç tasarım, Bellona yatak odası ürün gamı arasında ön plana çıkarken, bizlerde, yatak odası takımlarını yenilemek isteyen veya evliliğe adım atma üzere olan 724boya.com takipçileri için bu sayfamızı Bellona yatak odası takımlarına ayırıyor, bu şık yatak odası takımlarını tüm detayları ile ayaklarınıza kadar getiriyoruz.

Bellona En Yei Yatak Odasi Takimlarindan Ornekleri 1463482173

Bellona En Yei Yatak Odası Takımlarından Örnekleri

Bellona yaklaşık 2 ay önce Lisbon yatak odası takımını müşterilerinin beğenisine sunarken, Lisbon yatak odası, son dönemin tutulan renklerinden Fildişi renginin sadeliği ve altın uygulamaları dikkat çekiyor.

Bellona Yatak Odasi Takimlari 2016 1463482191

Bellona Yatak Odası Takımları 2016

Bellonanın vitrine henüz çıkardığı ve altın uygulamaları ile dikkat çeken bir diğer takım ise Dekora yatak odası oldu. Dekora yatak odası bembeyaz rengi ve yerden yüksek ayak uygulamaları ile adı üstünde oldukça dekoratif bir yatak odası olarak Bellona vitrinlerindeki yerini aldı.

Bellona En Guzel Yatak Odasi Modelleri 1463482331

Bellona En Güzel Yatak Odası Modelleri

Bellona en güzel yatak odası takımlarından birini ise sona sakladı. Getiğimiz hafta piyasaya sürülen Vienza yatak odası takımı son zamanlarda sıkça kullanılan ceviz renk uygulaması, opak beyaz- turkuaz renk panellerle sunulurken yine yerden yüksek ve şık ayaklar göz dolduruyor.

Bellona yatak odası ürün grubunda her zevke ve her bütçeye hitabeden yatak odası takımları bulmak mümkün. Foto galerimizde Bellonanın diğer yatak odası takımlarına da göz atabilir, Bellona yatak odası güncel fiyatlarını ise bu adresten inceleyebilirsiniz… 

BELLONA EN YENİ YATAK ODASI TAKIMLARI GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir