Bellona En Yeni Köşe Takımlarını Sizler İçin İnceledik

Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları – Köşe takımları son 4 – 5 yılın trendi olarak mobilya listelerinin ilk sırasında yer alıyor. Modernist dekorasyon akımlarının yükselişte olması ile hemen herkes evlerinde, oturma odası veya salonlarında bu mobilyaları görmek istiyor.

Bu durum mobilya markalarının pastadan daha fazla pay alabilmek adına dah açok, daha değişik ve tabi ki daha güzel köşe takımları tasarlamalarına sebebiyet veriyor. Ortada büyük çaplı bir rekabet olduğu için bu durum tüketicinin işine yararken, hemen her bütçeye ve zevke hitap eden köşe takımlarını piyasada bulmak mümkün oluyor.

Bellona Yeni Sezon Köşe Takımı Modelleri

Bellona Yeni Sezon Köşe Takımı Modelleri

Şu sıralar bir çok markanın ürün gamında farklı farklı tarz ve fiyatlarda köşe koltuk takımları bulunuyor ki bu markalardan biride ülkemizin lider mobilya üreticilerinden Bellona. Bizlerde 724boya.com olarak bu sayfamızı Bellona 2016 köşe takımı koleksiyonlarına ayırıyoruz.

Bellona Köşe Takımı Modellerinden Örnekler

Bellona Köşe Takımı Modellerinden Örnekler

Bellona tüm ürün gruplarında olduğu gibi oturma grubu ürün gamı içerisinde yer alan köşe takımlarında da yepyei modeller ile yeni yıla merhaba dedi. Bellonanın bu yeni köşe takımları arasında oldukça şık ve dikkat çekici ürünlerin olduğunu söyleyebiliriz… 

Bellona 2016 Köşe Koltuk Takımları

Bellona 2016 Köşe Koltuk Takımları

Örneğin koleksiyona son olarak eklenen Belissa köşe takımı. Üç renk uygulamasının mükemmel uyumu ile vitrine çıkan takım, yaz ve bahar esintileri ile country tarzı bir tasarıma sahip. 

Bellona köşe takımı koleksiyonlarında daha bir çok farklı model ve tasarım var. Bu tasarımlara foto galerimizde göz atabilir, ürünlerin güncel fiyatlarını ise bu adresten detaylı olarak inceleyebilirsiniz… 

BELLONA YENİ SEZON KÖŞE KOLTUK TAKIMLARI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir