Bej Koltuklara Ne Renk Duvar Rengi Gider Görsel Örneklerle

Bej Koltuklara Ne Renk Duvar Rengi– Bej rengi dekorasyonda ferahlığın sadeliğin ve şıklığın rengidir. Bej rengini sorunsuz bir şekilde uyumlu olarak dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Bej rengini tanımlarsak eğer kahve yani toprak tonlarının çok açık versiyonu diyebiliriz. Bej rengi her girdiği alanda ferahlığı yakalayabilirsiniz. Bej rengi kahve yani topraktan gelen bir ton olduğu için bereket ve yaşamın rengidir. Evinizde ne kadar resmiyetten uzak rahat bir ortam sergilemek istiyorsanız bej rengi bunun için vardır diyebilirim. Bej renginin geniş bir uyum yakalama durumu vardır. Kendi gibi kahve tonları ile, daha açık renklerle bu beyaz olabilir, sarı, turuncu, kırmızı gibi renklerin keskin olmayan nötr tonları ile harika uyum yakalayabilirsiniz.

Bej Koltuklara Koyu Kahve Duvar Rengi

Bej koltuklar bej tonlarında duvarlar zeminde tercih edilen koyu renk kahve ahşap parkelerle doğa toprak mis kokan o toprak kokusunun güven veren hissi evinize taşınmış olur. Bej rengi insanlara samimiyet ve güven sağlamlık içtenlik sunduğu için duvarlarınızda da mobilyalarınızda da tercih edebilirsiniz. Piyasadaki önemli markaların bej rengine ait çok farklı tonlarda tasarım oluşturduğunu görürsünüz. Örneğin sahra beji, kum beji, sade beji gibi daha birçok isimle karşılaşabilirsiniz. Bej dekorasyonu dekorasyonda beji çok sever bu açıktır hanımlar beyler.

Bej Rengi Koltuklara Ne Renk Duvar

Örneğin görsellerde de gördüğünüz üzere bej rengi koltuk takımları bej ile de uyum sağlayabiliyor. Böylece renkli olmayan fakat genç görünümlü daha ferah mekanlar elde edilebilir. Örneğin bej açık tonlarda olduğu için duvarlarda da bej tercih etmek dar ve karanlık mekanlar için seçim nedeni olabilir. Mekanınızda yeterince aydınlatma varsa ışık alan bir konumdaysa beji kendi renktaşı olan koyu kahve tonlarında duvar rengi tercih edilebilir. Duvarlarınızı bu tür koyu renk tercih ettiğinizde aman ha zemin döşemeleri de koyu renk tercih etmeyin. Koyu renk gerektiği kadar zaten mekanı karartacağı için sizin ekstra aydınlık yapmanız için açık renk eşyalar perde ya da halı tercih etmeniz gerekebilir. Kahve koltuklara ne renk duvar boyası gider konumuza bakmadan geçmeyin lütfen.

Bej Renk Koltuklara Acik Renk Duvar Rengi Bej Renk Koltuklara Bej Duvar Rengi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir