Banyolarınıza Özel Basit ve Şık Ikea Banyo Dolapları

Ikea 2016 Banyo Dolapları ve Lavabolu Banyo Dolabı Modelleri – Banyo dekorasyonunu vazgeçilmez unsurları hiç şüphesiz fayans ve seramiklerdir. Banyo ile yazdığımız her makalede üstüne basa basa hatırlattığımız gibi bu ürünleri seçerkne oldukça titiz davranmalı ince eleyip sık dokumanızı yine öneriyoruz, zira burada yapacağınız yanlış bir seçim, gerek görsel açıdan gerekse banyonuzun sihati açısından hayat kurtaran nitelikte bir davranış olacaktır.

Banyo dolapları ise banyo dekorasyon sıralamasında, seramiklerden, banyo yer ve duvar karolarından hemen sonra gelen unsurlardandır. Seramikler vitrifeyelerin ardından bu ürünler banyolara yerleştirilir. Dolayısı ile bizlerde banyo dekorasyonunu yenilemekte olan, banyo mobilyaları eskiyen veya modası geçen takipçilerimiz için Ikea banyo dolaplarına göz atıyoruz.

Ikea 2016 Lavabolu Banyo Dolabi Tasarimlari 1467025810

Ikea 2016 Lavabolu Banyo Dolabı Tasarımları

İskandinav ülkeleri arasında yer alan İsveç kökenli dev yapı market Ikea bağlı bulunduğu toprakların geleneksel dekorasyon tarzlarını, iskandinav tarzı mobilya ve dekorasyonu hemen her ülkede yer alan mağazaları ile dünyaya tanıtmaya ve sevdirmeye devam ediyor. 

Ikea Yeni Sezon Banyo Dolabi Modelleri 1467025818

Ikea Yeni Sezon Banyo Dolabı Modelleri

Ülkemizde de pek sevilen Ikea 2016 yılına yine birbirinden güzel ürünler ile girerken, bu ürünler arasında özellikle banyo dolapları dikkat çekiyor. Bu şık banyo dolapları arasında bazı tasarımlar var ki  gerçekten görülmeye değer. Bu banyo dolaplarına Hemnes Rattviken Lavabolu banyo dolabını örnek olarak gösterebiliriz.

Ikea Beyaz Banyo Dolabi Modelleri 1467025827

Ikea Beyaz Banyo Dolabı Modelleri

Banyo dekorasyonunuza çok yakışacağını düşündüğümüz diğer Ikea banyo dolaplarını hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde sizler için bir araya getirdik. Banyo dekorasyonunuza başlamadan hemen önce buradaki görsel örnekleri mutlaka incelemenizi öneririz… 

IKEA BANYO DOLABI MODELLERİNDEN ÖRNEKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir