Banyolarda En Güzel Niş Dekorasyon Örnekleri

Banyo Duvar Nişi Tasarımları 2016 – Farklı dokunuşlar ile banyolarınızı daha yaşanılabilir mekanlar haline getirmek hepimizin hayalidir. Herkes banyolarının saray banyoları gibi olmasını ister. Bu konuda 724boya.com olarak bizlerde bu hayalleriniz gerçekleştirmeniz için, hem kullanışlı hem şık uygulamar ile huzurlarınızdayız. 

Bu sayfamızda aslında çok yeni bir şey olmayan, kökleri Bizans'a, Osmanlı'ya hatta orta çağ Fransa'sına dayanan bir uygulama olan duvar nişlerine göz atacağız. Duvar nişi ile banyo dekorasyonu arasında bir bağ kuramayarak şaşırmış olabilirsiniz, ancak yeni dekorasyon trendleri arasında duvar nişi uygulamaları artık banyolarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. 

Banyo Dekorasyonu Duvar Nisi Modelleri 2016 1464857103

Banyo Dekorasyonu Duvar Nişi Modelleri 2016

Geçtiğimiz yıllarda salonlarda, yatak odalarında, antrelerde karşımıza çıkan duvar nişleri banyolar içinde şık ve kullanışlı bir alternatif teşkil ediyorlar.  

Banyo dekorasyonlarına derinlik kazandıran bu uygulamalar aynı zamanda hem dekoratif banyo aksesuarları, hem de banyo da kullanılan şampuan, duş jelleri ve sabun gibi diğer temizlik ürünleri için hijyenik ve şık bir stand oluşturuyor. 

Banyo Duvar Nisi Ornekleri 1464857118

Banyo Duvar Nişi Örnekleri

Ancak bu tarz bir uygulamayı banyo dekorasyonunuzda görmek için banyonuzun daha seramik ve fayansları döşenmeden hemen önce hazırlatmanız gerekiyor. Banyo dekorasyonunuza sonradan ekleyeceğiniz nişler yeniden kırım ve döküm işleri ile anlamına gelir ki bu tür bir yükü yeniden kaldıramayız. Ayrıca elektrik tesisat ve su borularının nereden geçtiğini bilmediğiniz için dekorasyonu tamamlanmış banyolarda uygulamak, kırım esnasında bu boruları patlatma gibi bir riskide taşır. 

En Guzel Banyo Duvar Nisi Tasarimlari 1464857149

En Güzel Banyo Duvar Nişi Tasarımları

Banyo dekorasyonunun yeni trendleri arasında yer alan duvar nişleri ayrıca son zamanlarda ki led aydınlatma uygulamaları ile daha da şık bir hal alırken, bu makalemizde hem banyo dekorasyonlarını yeniden yapan, hem de eski banyolarına her şeyi göze alarak niş uygulaması yaptırmak isteyen takipçilerimiz için banyo niş örneklerini foto galerimiz de bir araya getirdik. Foto galerimizi tıklayarak en yeni modern banyo niş dekorasyon uygulama örneklerini daha yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

BANYO DUVAR NİŞİ TASARIMLARINDAN EN GÜZEL ÖRNEKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir