Banyolar İçin En Güzel Renk Kombinasyonları

Zor iştir banyo dekorasyonu, kırımı dökümü, yeniden tesisatlarının çekilmesi, seramiklerinin döşenmesi insanın canını alır.  dekorasyonlarının en can alıcı noktası ise seramik ve fayansların döşenmesidir. Burada yapacağınız bir hata yıllarca bu hatanın ceremesini çekmenize neden olr, zira her canınız istediğinde banyo dekorasyonunuzu yenileyemezsiniz.

Dolayısı ile banyo seramikleri için kesinlikle işinde uzman ustalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Evet bu tür ustaların işçilikleri biraz pahalıdır ancak, bu işi beceremeyecek, hatalı döşeme yapacak, eyri büyrü işlerle karşınıza çıkacak bir ustadan daha ucuza geleceğide garantidir.

Banyo seramik işçiliğine geçmeden en önemli iş ise seramiklerin ve bordürlerin renk seçimini yapmaktır. İşte burada çok ince eleyip sık dokumalısınız. Yıllarca modası geçmeyecek, birbiriyle uyumlu, banyonuzun karakterini ve tarzını yansıtacak, kullanışlı seramikler seçmelisiniz. 

Örneğin şu sıralar banyo dekorasyonunda koyu renkler, siyah ve sütlü kahve tonları çok moda. Yine gri renklerde banyolarda oldukça şık duruyorlar. Banyo seramiklerinizi seçerken mutlaka bu tür renklerin veya seçeceğiniz renklerin uygulama örneklerini, kataloglarını inceleyin.

Bizler burada hoşunuza gideceğini düşündüğümüz çeşitli örnekleri beğeninize sunuyoruz. Foto galerimizdeki görselleri inceleyerek beğendiğiniz renklerin banyolarınızda nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz… 

BANYO SERAMİK ve BORDÜR RENK KOMBİNASYON ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir