Banyo Dekorasyonunda 3 Boyutlu Zemin Uygulamaları

Banyo 3 Boyutlu Zemin Dekorasyonu Uygulamaları – Banyo dekorasyonunu biraz hareketlendirmek niyetinde olanların ilgisini çok fazla çekeceğini düşündüğümüz bir uygulama ile daha karşınızdayız arkadaşlar. Bu sayfamızda örneklerine yeni yeni rastladığımız 3 boyutlu zemin kaplama uygulamalarına göz atıyoruz. 

Zamanla alışılagelmiş dekorasyon uygulamalarından sıkılan tasarımcılar gün geçmiyor ki karşımıza ağzımızı bir karış açık bırakan, inanılmaz tasarımlarla çıkmasınlar. İşte 3D zemin kaplama uygulamalarıda bu cinsten birşey. Ağzımız banyo dekorasyon uygulamalarında ki örnekleri görünce hakikaten bir karış açık kaldı. Dolayısı ile bu harika uygulamayı banyo dekorasyonlarında görmek isteyenler için mercek altına alıp sizleri birazda olsa konu ile ilgili olarak bilgilendirmek istedik.

Banyo 3 Boyutlu Zemin Dekorasyon Ornekleri 1465213332

Banyo 3 Boyutlu Zemin Dekorasyon Örnekleri

3D zemin dekorasyonu aslında bir kaplama sistemi. 3 boyutlu görünüm etkisi oluşturan bu kaplamalar evlerinizde ve işyerlerinizde fayans kullanılabilen tüm ıslak zeminli mekanlara uygulanabilir bir yöntem.

3 Boyutlu zemin uygulamasının ilk aşamasında ciddi bir temizlik ve onarım işlemi var. Zemin üzerindeki çatlak, kırık ve deliklerin onarımı ile birlikte, uygulama yapılacak alan fayans/seramikse derz boşluklarının kapatılması ve zeminin teraziye alınması işleminin yapılması ve ayrıca zeminin yağ ve tozdan arındırılması ile bu temizlik işlemleri içerisinde yer alıyor.

Banyo 3d Zemin Kaplama Ornekleri 2016 1465213345

Banyo 3D Zemin Kaplama Örnekleri 2016

UIgulama yapılacak alan temizlenip onarıldıktan sonra iş görsel seçimine geliyor. Burada dilediğiniz resmi seçebiliyor, hatta kendi çektiğiniz fotoğrafları bile tercih edebiliyorsunuz. Daha sonra seçilen görsel efekt özel teknikler ile hazırlandıktan sonra zemine aktarımı yapılıyor. Son aşama ise sağlığa zararsız solventsiz sıvının zemine kaplanması.

Banyo Dekorasyonu 3 Boyutlu Zemin Kaplamalari 1465213361

Banyo Dekorasyonu 3 Boyutlu Zemin Kaplamaları

Bu işlemler arasındaki bekleme süresi hava şartlarına göre değişiyor. Yaz mevsimlerinde 12 -24 saat, kış mevsimlerinde ise bu süre iki katına çıkabilmektedir. Hazırlıklar yapıldıktan sonra ortalama 2-3 gün içinde zemin kullanıma hazır hale geliyor.

Dilerseniz işin teknik kısmını bir tarafa bırakalı ve şimdi birazda bu uygulamanın yapıldığı örneklere göz atalım. Sizler için en yeni 3d banyo zemin örneklerini galerimiz de bir araya getirdik. Galerimizi tıklayarak farklı resim örneklerini inceleyebilirsiniz.

3 Boyutlu Banyo Zemin Dekroasyon Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir