Banyo Cam Bölme Modelleri Banyolar Daha Zarif

Modelleri– Banyolarda değişim farklı bir dekorasyon için birazdan sizler için sunacağım cam bölmeleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Banyolarda şık bir görünüm katacağından emin olabilirsiniz. Cam bölmeleri özellikle duşakabin yerine kullanabilirsiniz banyolarda. Çok fazla banyoda kullanılmayan ama kullanılınca da şık ve ferah bir görünüm katan cam bölmeler banyolara özellikle çok yakışacaktır. Cam gerçek anlamda banyolar için caziptir. Banyolar için camın cazip olduğunu örneklerimize bakarak anlayabilirsiniz. İsterseniz banyonuzda mevcut bulunan küvet varsa onun da etrafı için düşünebilirsiniz. Ya da ayrıca yani küvet yanında duşakabin görevi görmesi için cam bölme tercih etmek ideal olacaktır.

Camın şeffaflığı banyolarda da aynı şeffaflığı herkesi kendine çekecektir. Camın cazibesine siz de hayır diyemeyeceksiniz. Cam bölmelerin kullanılabileceği en uygun yerdir banyolar. Daha modern banyolar için cam bölmelerden yararlanabilirsiniz aslında. Banyonuzun dekorasyonu ne olursa olsun cam bölmeler banyonuza kolayca uyum sağlayacaktır. Ayrıca banyolar ıslak mekanlar olduğu için duş alınan bölüm ile eğer yine banyonuzda çamaşır makinesi filan yer alıyorsa bunu muhafaza etmek adına cam bölmelerden faydalanabilirsiniz. Cam bölmeler hanımların da işlerini kolaylaştıracak şöyle ki kolayca temizlenebilen cam bölmeler temizlik yaparken zorluk çektirmeyecek size.

Cam bölmeler de kalitesine ve işlevine göre farklılık göstermektedir. Yani daha kalın ve ses yalıtımı sağlayan modeller biraz daha pahalı olabilmektedir. Duşakabin almak yerine daha uygun fiyata hem şık hem modern hem de hesaplı cam bölmeleri tercih edebilirsiniz banyonuzda. Ayrıca özellikle banyonuza her duşakabini sığdırabilmek sıkıntı. O yüzden hem kolay yerleştirilebilir hem yer kaplamayan cam bölmeler banyoda hayatınızı kolaylaştıracak size ekstradan da yer açacaktır. Tabii biz modelleri sizlerle paylaşalım seçim yine size ait arkadaşlar. Bence güzel bir fikir cam bölmeler. Ses yalıtımlı olan modellerle banyo anında dışarı ses iletilmesini de engellemiş olursunuz. Özellikle cam bölmeyi tavandan itibaren yerleştirilirse ses yalıtımı daha da işinize yarayacaktır. Banyonuzda cam bölmelerle birlikte şık ve modern bir görünüm için buradan en güzel banyo zemin kaplama örneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir