Bambu Lifi 3D Duvar Panelleri İle Şaşırtıcı Dekorasyon Örnekleri

Dekoraif 3D Duvar Panelleri ve Uygulama Örnekleri – Duvar dekorasyonlarının son 10 yılda ne kadar değiştiğine bir bakarmısınız. 2000 li yılların başında saten alçı ile kaymak gibi duvarlar ortaya çıkarıp saten boyalar ile boyanan bu duvarlar şimdilerde inanılmaz duvar dekorasyon ürünleri ile daha donanımlı, daha göz alıcı hâle geldiler.

Saten uygulamaların ardından yeni nesil duvar kağıtları ile son 5-6 yılı geçiren duvarlar için şimdilerde yeni bir duvar dekorasyon hammadesi modern mekanların duvarlarında boy gösteriyor. Üç boyutlu ve ihtişamlı görünümleri ile dekoratif 3D duvar panelleri uygulandıkları mekanlarda birazda da göreceğiniz gibi çok şahane kontrastlar veriyorlar.

Dekoratif 3d Duvar Panelleri Ve Dekorasyon Ornekleri 1466592285

Dekoratif 3D duvar panelleri ve dekorasyon örnekleri

Bu duvar panelleri ile ilgili olarak başlıkta da söz verdiğimiz gibi dekorasyon örneklerini beğenilerinize sunacağız ancak, ilk olarak bu duvar panelleri hakkında sizlere biraz bilgi vermek isteriz. Dekoratif duvar panelleri nedir, nasıl uygulanır, ömrü ne kadardır, temizliği nasıl yapılır gibi sorulara yanıt arayalım… 

En Guzel 3d Duvar Panellerinden Ornekler 1466592295

En Güzel 3D duvar panellerinden Örnekler

Özel tasarımı ve 3 boyutlu görünümü ile mekanlarda 3 boyutlu bir derinlik etkisi yaratan duvar panelleri genel olarak bambu liflerinden üretildikleri, tamamen bitkisel bir ürün oldukları için kimyasal maddeler içermedikleri için sağlığa herhangi bir zararları yok. 

Duvar Dekorasyon Fikirleri 3d Duvar Panelleri 1466592302

Duvar Dekorasyon Fikirleri 3D Duvar Panelleri

Isı ve ses yalıtımı sağladıkları gibi, güneş ışığı, rutubet ve aşınmalara karşıda oldukça dayanıklılarmış. Montajıda oldukça basit olan bu paneller subazlı boyalarla kolayca ve istediğiniz renge boyanabiliyormuş.

3D duvar panelleri ile igili bu kadar bilgi sizleri aydınlatmıştır herhalde. Şimdi gelin dilerseniz birde bu panellerle yapılan dekorasyon örneklerine hep birlikte göz atalım. Aşağıda yer alan foto galerimizde 3D duvar panellerini detaylı olarak inceleyelim ne dersiniz… 

3D DEKORATİF DUVAR PANELLERİ ve DEKORASYON ÖRNEKLERİ   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir