Balkon Dekorasyonu Fikirleri Yaza Renkli Bir Giriş

Balkon Dekorasyonu Fikirleri– Yazı dört gözle beklerken geldi çattı. Yazı kim sevmez ki değil mi? Mis gibi havanın tatilin göstergesidir değil mi yaz. Özellikle yazın uzaklara tatile gidemeyenlerin balkonlarında güzel vakitler geçirebilecekleri güzel bir yazı hazırladım sizlere. Görsel örneklere bakınca içiniz kıpır kıpır olacak. Şahane balkonlar bir balkon değil adeta harika bir mini tatil barına dönüşebilir. Siz ve sevdiklerinizle birlikte güzel zaman geçirebileceğiniz mekanlardır balkonlar. Ama öyle kuru kuruya da keyif yapılmaz değil mi? Balkonunuzu biraz dizayn etmek kendi zevklerinize göre dekore etmek balkonda geçirilecek zamanı daha fazla kaliteli hale getirir.

Balkon Dekorasyon Ornekleri

Özellikle kullanılmayan küçük balkonlarınızdan harika bir tatil mekanı oluşturabilirsiniz. Aslında bu tamamen sizin elinizde. Hiç kullanmadığınız küçücük balkonunuza hayat katmaya ne dersiniz arkadaşlar. Artık yaz günlerinde içeri tıkılıp kalmayacaksınız sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla bu harika mekanın havasının tadını çıkaracaksınız. Küçük balkona sahipseniz yere atacağınız renkli rahat minderler sayesinde balkonunuza renk katacak birkaç renkli bitki balkonun sönük havasını canlandırmaya yetecektir ve tabii geceleri vakit geçireceğiniz ışıklandırmayı da unutmamak lazım.

Balkon Dekorasyonu

Balkon dekorasyon örneklerini de incelediğiniz üzere size ilham verici dekorasyon örneklerini görebileceksiniz. Siz de şimdiden balkonunuzda geniş bir tadilat dekorasyon yapmaya hazır olun bence. Özellikle tatile gidemiyorum diye üzülüyorsanız tatili aratmayacak balkon dekorasyon örneklerini inceleyip uygulamanızı öneriyorum. Bu tip balkon dizaynı ile daha keyifli bir yaz geçirebilirsiniz hele bir de balkonunuzun manzarası harika ise tadından yenmez diye düşünüyorum. Dediğim gibi balkonlarda güzel görüntülere yer veren bitkilerle daha hoş balkon dekorasyonu elde edebilirsiniz. Ama küçük balkonlarda büyük saksılı bitkilere yer vermek yerine asma şeklinde saksılı bitkilere yer vermek yer kaplamayan ama bitkilerin de mekana şıklık kattığı bir balkon elde edebilirsiniz.

Balkon Dizayni

Balkon dizaynında kendinizin el emeği olarak tasarladığınız şeylerle de balkonunuza renk katabilirsiniz. Saksı olarak mesela para harcayıp saksı almak yerine eski şişeleri boyayarak tamamen kendi tasarımınız olacak şekilde bitkiler dikebilirsiniz. Bu yazımızdan balkonunuz için asma saksı modellerini inceleyebilirsiniz.

Bankon Dekorasyonu 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir