Bakır Turuncusu Duvar Rengi İle Ateşli Duvarlar

Değişik Duvar Renkleri 2016 Bakır Turuncusu – Duvarlarında farklı rüzgarlar estirerek ilginç ancak bir o kadar da şık dekorasyonlara imza atmak isteyen 724boya.com takipçileri için bu gün oldukça ilginç bir renk olan bakır turuncusunu inceliyor, rengin nasıl ve nerelerde kullanılacağı hakkında sizler ilham veren fikirler ve örnekler veriyoruz… 

Bakır turuncusu boya ile bakır rengi ahşap mobilyaları birleştirerek, modern ama yine de modernin soğuk tarafından uzak, hatta sıcaklık yayan bir atmosfer yaratır. Örneğin bu rengi mutfaklarda veya yemek alanlarınızda kullandığınızda beyaz ahşap yemek odası takımları ve mutfaktaki koyu renkli ahşaplarla cesur bir kontrast yaratarak iki alanın net bir şekilde belirlenmesine yardımcı olur.

2016 Trend Duvar Renkleri Bakir Turuncusu Duvar Rengi 1465311075

2016 Trend Duvar Renkleri Bakır Turuncusu Duvar Rengi

Turuncu  yaratıcılığı artırıp ve hisleri harekete geçirir, bu nedenle çalışma odası dekorasyonlarında sıklıkla kullanılır, ancak turuncunun çok parlak tonları, hızla bunaltıcı bir hale gelir. Dolayısı ile bu alanda canlandırıcı, yumuşatılmış bir turuncu kullanmak gerekir ki, bakır turuncusuda tam aradığımız bu özelliklere sahip bir renk tonudur. Bu sıcak renk tonu elinizdeki göreve odaklanmanıza imkân sunarken enerji verici bir arka planda sağlayacaktır. 

Marshall Baki Turuncusu Rengi Uygulama Ornekleri 1465311084

Marshall Bakı Turuncusu Rengi Uygulama Örnekleri

Ayrıca bakır turuncusu ile yaptığınız çalışma odası dekorasyonunu tamamlamak için, aksesuarlar, mobilya ve kumaşlarla şaşırtıcı renk tonları eklemeyi ihmal etmeyin. Özellikle parlak kanarya sarısı, bakır turuncusu ile muhteşem bir kontrast oluşturur.

Ayrıca modern oturma odası dekorasyonu içinde tercih edilebilir renk olarak karşımıza çıkıyor, zira rahatlatıcı bir alan yaratmanın en kolay yollarından biri sıcak renkleri kullanmaktır. Bakır turuncusu gibi sıcak renk tonlarını yumuşak nötrler ve doğal malzemelerle eşleştirerek huzur veren bir oturma odası oluşturmak mümkün. Bakır turuncusunun topraksı, killi tonları sıcaklık ve samimiyeti çağrıştırırken odanın geri kalanında kullanılan nötr renkler rahatlatıcı bir etki yaratır. 

En Guzel Duvar Boyasi Renkleri 2016 1465311092

En Güzel Duvar Boyası Renkleri 2016

İster yemek odası dekorasyonunuzda, ister çalışma odanızda, ister oturma odalarınızda turuncu kullanın ancak yukarda bahsettiğimiz kriterleri dikkate alarak kullandığınızda karşınıza bakır turuncusu çıkıyor. Turuncu kullanılacaksa genel anlamda bu rengin kullanılması gerekiyor. Bu konuda sizlere fikirler vermek adına bizlerde foto galerimizde çeşitli bakır turuncusu duvar boyası uygulama örnekerlerini beğeninize sunuyoruz. Bu örneklere göz atarak duvar dekorasyonunuz konusunda ilham alabilirsiniz… 

BAKIR TURUNCUSU DUVAR RENGİ UYGULAMA ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir