Asma Saksılık Modelleri İle Göz Alıcı Bahçeler

Asma Saksılık Modelleri– Bahçe dekorasyonu düzenlemek bir sanat işidir. Yazları en çok vakit geçirdiğimiz alanlar olan bahçelerde düzenleme dışında bazı aksesuarlarla bahçenize şekil vermek gibi şeyleri de düşünebilirsiniz. Örneğin çiçekler ve çiçekleri sergilemek için dekoratif saksıları tercih edebilirsiniz. Çiçekler bahçelere balkon ve teraslara yakışabilen en güzel aksesuarlardır. Ve saksıları bir o kadar ilgi çekicidir. Çoluk çocuklu kalabalık gelen gideniniz çok olan bir aile iseniz bence saksılardan asma saksılık modellerini tercih ederek hoş mekanlar oluşturabilirsiniz. Çok çeşitli modeller var aslında ama ben sizler için bazı örnekleri derledim. Asma saksılarla birlikte çok şık asma saksılıklarla da egzotig hava oluşturabilirsiniz. Örneklerde de göreceksiniz renkli asma saksılıklara en sevdiğiniz çiçekleri sergileyebilirsiniz siz de.

Asma Saksilik Modelleri

Dilerseniz doğal görünüm için ağaçların dallarına asabilirsiniz asma saksılarınızı. Renkli saksılar ağaç dalları arasından çok güzel renkli bir görünüm sunacaktır. Çiçekleri ve bitkileri seviyorsanız bu şık asma saksılarla daha bir görsel şölene olanak sağlayabilirsiniz. Özellikle gelen misafirlerinizin ilgisini çekmek onları en güzel şekilde ağırlamak için bahçenizi bu şekilde saksılarla dekore edebilirsiniz. Asma saksıları yapı marketlerde satın alabileceğiniz gibi kendiniz de evde bulunan eski kovalardan yapabilirsiniz. Kovaları rengarenk boyayarak harika asma saksılar yapabilirsiniz. Örneğin büyük teneke salça kutuları da buna uygun olduğunu düşünüyorum. Yine büyük pet şişeler de aynı şekilde biraz değişimle asma saksılara dönüşebilir.

Cam Asma Saksi

El becerileriniz varsa ve bu şekil değerlendirmeleri seviyorsanız bu dediklerim sizlere ilham verebilir. Haydi yaz çıkmadan siz de bahçenize teras ya da balkonunuza benzer uygulamalarla renk katın. Yazın son demlerini yaşarken bahçe keyfi için en güzel asma saksılarda çiçeklerinizi yetiştirin. bu arada daha önceki yazılarımızdan bahçe düzenleme sanatını incelemenizi öneriyorum. Hem güzel bir manzara hem güzel güzel çiçeklerini olsun. Eğer müsait bir alanınız varsa çiçek yetiştirebileceğiniz bence asma saksılarda hoş bir görünüm sergileyebilirsiniz Özellikle balkon ya da teras gibi dar bir alanda yazın keyfini çıkarmak isteyenler asma saksılarla yerden de tasarruf edebilirler.

Dekoratif Asma Saksi Pet Siseden Asma Saksi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir