Aldora’dan Süper Yatak Odası Takımları

Aldora Yatak Odası Takımları 2016 – 2016 Yılının yaz ayları ile birlikte markalar en yeni tasarımlarını 2016 koleksiyonlarını vitrinlerine çıkarmaya başladılar. Bu durumda düğün mevsimlerinin başlamasıda etkili oldu. Dolayısı ile bizlerde dünya evine girmeye hazırlanan ve yatak odası takımlarını değiştirmek niyetinde olan 724boya.com takipçileri için bu sayfamızda Aldora 2016 yatak odası modellerine ayırıyor, markanın birbirinden şık ürünlerini detaylı olarak inceliyoruz.

Modern, modern-avangard ve klasik tarzlarda ki yeni tasarım yatak odası takımlarını görücüye çıkaran Aldora, geniş ürün yelpazesi ile hemen her zevke ve her bütçeye hitab ederken, bu şahane tasarımları ile tüm çevrelerin beğenisini kazanıyor. 2001 yılında sektöre merhaba diyen marka, gerek modern ötesi tasarımları, gerekse uygun fiyatları ile bu kısa zaman içerisinde oldukça geniş bir müşteri portföyüne ulaşırken, yeni yatak odası takımları ile bu portföyü daha da genişletmeyi amaçlıyor.

Aldora 2016 Yatak Odasi Takimlarindan Ornekler 1464769819

Aldora 2016 Yatak Odası Takımlarından Örnekler

Aldora yeni yatak odası takımları içierisinde modern, modern-avangard ve klasik tasarımların yanı sıra son dönemlerin yükselen trendlerinden Country tarzının örneklerine de rastlıyoruz. Örneğin yukarıda resmini gördüğünüz Country yatak odası takımı.

Aldora Yeni Sezon Yatak Odasi Modelleri 1464769829

Aldora Yeni Sezon Yatak Odası Modelleri

Aldora 2016 yatak odası takımlarında değişik uygulamalarda rastlıyoruz. Örneğin Barok yatak odası takımında uygulanan metal ayak sistemi. Bu uygulama takıma oldukça farklı bir görüntü veriyor.

Aldora En Guzel Yatak Odasi Takimlari 1464769837

Aldora En Güzel Yatak Odası Takımları

Ancak markanın yatak odası ürün grubu içerisinde bazı tasarımlar var ki diğerlerinden hemen ayrılıyor. Mesela hemen üst tarafta şık görünümü ile göz kamaştıran Value yatak odası takımı. Metalik inci ve süet renkli kombinasyonu ile satışa sunulan takım, farklı tasraımı ile dikkat çekiyor. 

Aldora yatak odası ürün gamında yukarıda da belirttiğimiz her zevke ve her keseye uygun daha bir çok yatak odası takımı bulunuyor. Dolayısı ile yatak odanızı yenilemeden önce Aldora yeni yatak odası modellerine aşağıda yer alan foto galerimizde göz atmanızı öneririz… 

ALDORA 2016 YATAK ODASI TAKIMLARI GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir