Akıllara Durgunluk Veren İlginç Mobilya Tasarımları

Bilindik yatak odası takımları, oturma grupları, komodinler, dolaplar vs vs… Şöyle bir baktığınızda ne kadar sıkıcı görünüyor değil mi ?.. Oysa ki bu ciddi ve sıkıcı mobilyaların yerine yaratıcı tasarımlara sahip, daha eğlenceli, yüzümüzü her baktığımızda güldürecek mobilyalar olsa hayatımızda daha güzel olmaz mı ?..

Örneğin küçük bir otomobilden geri dönüştürülmüş bir yatak, muzip bir tasarıma sahip bir koltuk, lüks ve pahalı yemek masalarına göndeme yapan komik bir yemek masası, insan ayakları gibi ayakları olan bir şifoniyer, kravatlı bir komodin. Nasıl olurdu ?.. 

Ilginc Mobilya Tasarimlari 2016 6 1460729125

Yaşı 20 ile 30 arasında ki neslin bu tarz mobilyalara hasta olacaklarını, mobilya üretici ve mağazalarının biraz değişik tasarımlarına gösterdikleri ilgiden tahmin edebiliyoruz. Daha yaşlılar ise bu konuda oldukça cesaretsizler. Onlar hâlâ 17. Yüzyılın oymalı, altın varaklı mobilyalarını görmek istiyorlar evlerinde.

Ilginc Mobilya Tasarimlari 2016 13 1460729376

Evet bu tarz mobilyaları evlerde kullanmak cesaret ister, sonuçta tabular var. Elaleme rezil olmak gibi bir durumda söz konusu. Düşünsenize komşularınız hakkınızda "Mustafa beyin evinde çok salak mobilyalar var" diye dedikodu çıkarıyor. Çocuklar evinize lunapark kurduğunuzu düşünüp, ceplerinde bayram harçlıkları ile size geliyorlar 🙂

Bunlar olası şeyler, ancak "elalem ne der" olayını pek takmıyorsanızda mutlaka foto galerimizdeki görsellere göz atamanızı öneririz.. 

BİRBİRİNDEN İLGİNÇ MOBİLYA TASARIMLARI  

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir