Acun Ilıcalı’nın Evinin Resimleri fotolarına Hayran Kalacaksınız

Acun Ilıcalının EviAcunun evnin resimleri fotoğraflarına ev dekorasyonuna hayran kalacaksınız Ekranlardan izlediğimiz önemli bir isim Acun Ilıcalı. Şimdilerde Tv8 kanalının da sahibi oluyor kendisi. Bu piyasaya girdiği ilk zamanlar ben çok küçüktüm ama hatırlıyorum onun spor ve magazin muhabirliği yaptığını. Yıllardır sunduğu yapımını üstlendiği yarışmalar programlar sayesinde sürekli evlerimize konuk oldu. Çok bilinen yarışma programlarından biri de Yetenek Sizsiniz, Survivor daha önceki yıllar ise Var mısın Yok musun yarışma programı ile de oldukça reytingler kırdı kendisi. Peki özel yaşamı hakkında neler biliyoruz Acun beyin? Bizi ilgilendiren kısmı evleri. Neden mi? Acun Ilıcalı evlerinin dekorasyonuna hayran kalacağınızı düşünerek sizlerle paylaşmak istedim.

Şöyle bir bilgi edindim ki Acun beyin yurt dışı dahil olmak üzere toplamda yaşadığı 9 evi bulunmaktaymış. Türkiyede bu evlerden en çok Bodrum ve Bebek’teki evlerinde vakit geçirirmiş. Ama yine duyduğuma göre de 2009 da Bodrumdaki villasını satmış. Bodrum Yalıkavak’ta bulunan 3 katlı villa tam tamına 650 m2 ve 12 geniş odaya sahipmiş. Biz de bu evlerden değişik görüntüler sunmaya çalışacağız sizlere.

Acun Ilıcalı biliyoruz ki gayrimenkullere yaptığı yatırımlarla da göz önünde bulunuyor. Evinde her köşesi özenle döşenmiş harika örnekler göreceksiniz. Belki de hayran kalacak siz de o evlerin birinde yaşamak isteyebilirsiniz. Evinin görsellerini siz de göreceksiniz ve ben çok ferah renklerin kullanıldığını görüyorum. Aslında hiç göz yormuyor çok sade ama şık bir dekorasyon olmuş. Acun beyin evlerine baktığımızda görüyoruz ki rahatına çok düşkün hatta çalışma ofisini bile evi gibi dizayn etmiş. Çalışırken bile keyfine düşkün belli ki.

Neyse arkadaşlarım bu kadar konuştuk şimdi de Acun beyin o muhteşem evlerinden harikulade evlerinden görüntülerin yer aldığı galerimizle sizi baş başa bırakmak istiyorum. Evinin bölümlerini incelerken belki sizlere de ilham kaynağı olur ne dersiniz? Size ilham verebilecek Acun Ilıcalının evi kadar olmasa da etkileyici salon dekorasyon örneklerini buradaki yazımızdan inceleme yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz hemen Acun beyin evinin görüntülerine geçelim. Bu kadar fazla konuştuk ki gerçekten de zenginin malı züğürdün çenesini yordu arkadaşlarım 😀

 

                  Acun Ilıcalının Evinin Örnekleri Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir