Açık renkte parke tercih edin ( Parke modelleri )

Açık renkte parke görselleri neden açık renk parke almalıyım ? Hangi renk parke uyumlu olur ? Parke deyip geçmeyin arkadaşlarım. İnanılmaz yararları var kullanımı için tamam biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Kullanımında ne tür bir malzemeden yapılırsa yapılsın ( genelde ağaç ve baskılı ağaç toz ürünlerinin sıkıştırılmasından yapılıyorlar ) yine de her halukarda parke için suya dikkat etmeniz gerekiyor. Suyu gören parke gider bilginiz olsun. Peki suyu gördü bi alanı napacağım. O alanı aynen değiştiriyorlar. Özellikle büyük firmalardan misal Türkiye firması Çamsan parke modellerinden birisini seçerseniz gelip değiştiriyorlar. Tabiki ücrete tabi bunlar.

Şimdi parke deyip geçmeyin demiştim sizlere. Küçük çocukları olanlar bilirler. Parke, her türlü düşüşü yumuşatır ve etkisini azaltır arkadaşlarım. Bazen parkeye düşen bir camın ya da tabağın bile kırılmadığını görürsünüz. Peki renk olarak neden açık renk ? Arkadaşlarım, benim gibi titiz hanım iseniz mutlaka açık renk tercih edin. Kolay temizleniyor, kiri tozu asla belli etmiyor. Koyu renk seçerseniz emin olun çok fazla üzülürsünüz. Zira ben daha önce renk uyumu olsun diye koyu renk seçmiş ve bir kez değiştirmiş birisiyim.

Acik Renkte Parke Secmelisiniz 1467195765

Açık renkte parke seçmelisiniz

Parkenin açık renkte ama hangi tonlarda olması gerektiğini, şimdi açacağım görsel galeriye bakarak kendiniz karar verebilirsiniz. Yine sitemiz üzerinden açmış olduğumuz ÇAMSAN PARKE RENK KARTELASI konumuza bakmanız da emin olun sizlerin yararına olacaktır. Görsellere tıklayarak büyük hallerini görebilir, daha iyi karar verebilirsiniz.

AÇIK RENKTE PARKE MODELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir