3d Banyo Fayansları İle Banyolarda Derinliği Hissedin

3d Banyo Fayansları– Daha gerçekçi daha derin bir görünüm için 3d fayanslar son yıllarda çok popüler.. Daha öne çıkan bir banyo dekorasyonu için 3 d fayanslarla harika bir banyo dekorasyonu elde edebilirsiniz. Özellikle banyonuza girdiğinizde ultra bir rahatlık kendinizi yemyeşil bir ormanda ya da bir okyanusun kenarında hissedebilirsiniz. Sönmüş banyonuzun dekorasyonunu canlandırabilecek tasarım harikası 3d banyo fayansları ile daha bir canlı dekorasyona sahip olabileceksiniz. İster hazır tasarımlar isterseniz dilediğiniz bir fotoğrafı banyonuza uyarlatabilirsiniz.

Manzaralı 3d fayansların uygulanması da önemlidir. Uygulanırken her cm nin yerleştirilmesi çok önemlidir. Manzaranın tam anlamıyla genelden bakınca düzgün görülmesi o manzaranın içine çekmesi önemli. Bu da uygulanma aşaması ile ilgili bir durum. Eğer banyonuz ya da mutfağınız için 3d fayansları tercih edecekseniz mutlaka iyi bir usta bulun. 3d fayanslar mekanınıza oldukça doğal bir görünüm sunacaktır. Yıllarca bu manzaranın etkisinden kurtulamayacaksınız. Bence yaptığınız tercihten de pişmanlık yaşamayacaksınız. Fayansınız banyoya güzel uygulandığı taktirde harika bir banyo sizi bekliyor olacak. Sizler için ilham alabileceğiniz çok hoş 3d modelleri derledim. Eminim sizler de çok beğeneceksiniz. Yeni sezona girerken banyonuzda 3d manzaralı fayansları tercih ederek daha gerçekçi bir görünüm elde edebilirsiniz duvarlarınız ve zemininizde.

Örneğin yukarıdaki model benim en dikkatimi çekenler arasında. İnsan basmaya korkar zemine 🙂 Ama 3d fayansın ne kadar canlı ve gerçekçi göründüğüne şahit oluyorsunuzdur sanıyorum. Görseller pek bunu yansıtmasa da canlı modelleri görmenizi isterim. Banyoda özellikle mavi tonlarında olan denizli okyanuslu görseller tercih etmek sizi de huzura kavuşturacaktır. Ayrıca 3d manzaralı gerçek görünüme sahip fayanslar artık mutfaklarda tezgah arasında çok hoş bir görünüm sağlıyorlar. Mutfak 3d tezgah arası fayanslar için yazımızı inceleyebilirsiniz. Banyonuzda da manzaraların rahatlığını hissederken günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceksiniz. Özellikle okyanus görüntüleri ekstra bir sakinlik dinlenme keyfi sunacaktır diye düşünüyorum. Banyodan çıkmak istemeyeceksiniz artık. Dilerseniz manzaralı 3d fayansları banyonun tamamı değil de bir kısıma da uygulatabilirsiniz artık banyonuzun durumuna sizin isteğinize göre değişebilir bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir