3 Boyutlu Duvar Panelleri İle Harika Dekorasyon Örnekleri

Duvar dekorasyonu teknoloji rüzgarınıda ardına alarak bambaşka bir boyut kazandı. Eskiden sadece çeşitli duvar boyama teknikleri ve duvar kağıtları ile yapılan duvar dekorasyonu oyununa şimdiler de 3 boyutlu duvar panelleride katıldı. Üstüne üstlük bu paneller o kadar tutuldu ki duvar boyaları ve duvar kağıtlarının pabucunu dama atacak gibi görünüyor.

3d Duvar Panelleri Ile Dekorasyon Fikirleri 12 1460126709

Özellikle tek duvara duvar kağıdı uygulamalarının yerini alan dekoratiif duvar panelleri, yatak başı, tv arkası gibi can alıcı noktalarda uygulandığında ortaya oldukça modern ve göz alıcı işler çıkıyor. 

3d Duvar Panelleri Ile Dekorasyon Fikirleri 3 1460126786

Uygulamasıda en az duvar kağıdı uygulaması kadar basit olan bu paneller, sadece şık olmakla kalmıyor, aynı zamanda kolayca temizlenebiliyor. Ömürleride duvar kağıtlarına nazaran daha uzun. Ayrıca piyasada bulunan bazı kalitesiz duvar kağıtları gibi kansorolojen maddede içermiyor, tamamen doğal hammadelerden üretiliyorlar.

Boya ve duvar kağıdı ile yapılan duvar dekorasyonlarından hoşlanan Geleneksel dekorasyon tarzı hayranlarının bu ürünlere çekinerek baktıklarını tahmin edebiliyoruz, sonuçta henüz yaygınlaşmamış bir ürün, ancak foto galerimizdeki 3 boyutlu duvar paneli uygulama örneklerini gördüklerinde onlarında bayılacağını düşünüyor ve foto galerimizde görsel örnekleri incelemeye davet ediyoruz.  

3D DUVAR PANELLERİ İLE DUVAR DEKORASYON ÖRNEKLERİ 2016

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir