3 Boyutlu Duvar Kağıtları İle Çok Şık Duvarlar

Duvar dekorasyonlarınızda farklılığı arıyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz örneklere mutlaka göz atmalısınız.Sürekli gelişmekte olan teknolojiyi çok iyi kullanan tasarımcılar kendi fikirleri ile öyle tasarımlara imza atıyorlar ki gerçekten görülmeye değer.Duvar dekorasyonlarında devrim yaratabilecek tasarımlara imza atan tasarımcılar 3.boyut teknolojisi ile adeta duvarları 3.boyuta taşıyor.   Sizler için hazırlamış olduğumuz 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri galerimizdeki örneklerden de görebileceğiniz gibi bu duvar kağıtları duvarları bambaşka ortamlara taşıyabiliyor.  

Duvarlarda gerçekçi efektler yakalamanızı sağlayan 3D duvar kağıtları arasında çok şık manzara desenli olanlarda mevcut. Bir zamanların manzaralı duvar kağıtlarının yerini alan bu duvar kağıtlarında teknolojinin son ürün dijital baskı tekniği uygulanıyor ve foto galerimizde de örneklerini göreceğiniz üzere ortaya çok şık duvar kağıdı modelleri çıkıyor. 

Şimdi arkanıza yaslanın, foto galerimize girin ve burada göreceğiniz duvar kağıtlarını, salonlarınızda, yatak odalarınızda, oturma odalarınızda hayal edin. Emin olun yüzünüzde tatlı bir gülümse belirecek ve ertesi gün işten dönerken koltuğunuzun altında bu duvar kağıtlarından olacak… 

3 BOYUTLU DUVAR KAĞIDI MODELLERİ VE ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir