2015 Permolit Renk Kartelası

Permolit Boya Renk Kartelası Yeni Sezon – Ev dekorasyonlarını duvar renklerinden başlayarak değiştirmek niyetinde olan 724boya.com takipçileri için tüm boya markalarının, kartela ve kataloglarını inceliyor, bu kartelalar içerisinde yer alan duvar renklerini sizlere bir alternatif olarak sunmaya devam ediyoruz. 

Bu sayfamıza adını bir çoğunuzun belki de yeni duyduğu, ancak 1984 yılından bu yana sektörde var olan markalarımızdan, boya üreticilerimizden biri olan Permolit Boya konuk oluyor. Permolit Boya yeni sezon renk kartelasına sizler için göz atıyoruz.

Permolit Boya Duvar Boya Renk Katalogu 1467283208

Permolit Boya Duvar Boya Renk Kataloğu

Ürün gelişimine çok önem veren Akçalı Boya bünyesinde yer alan Permolit Boya, yeni sezon renk kartelasında birbirinden güzel ve markanın kendine has, orjinal duvar renkleri olduğunu söyleyebiliriz. 

1465157027 Supertavan 1467283217

Pemolit Boya İç ve Dış Cephe Renk Kataloğu

Çeşitli Tv programlarının da sponsorluğunu alan ve bu programlar ile tanınan Permolit Boya yeni sezonda renkleri ile göz kamaştırıyor.Yeni sezonda bahar aylarının gelmesi ile birlikte duvar dekorasyonlarında değişikliğe gidecek olanların tercih edebilecekleri bir boya firması olan permolit boya'nın renk seçeneklerini sizler için sunuyoruz. Sizler için hazırlamış olduğumuz permolit renk kartelası galerimizi inceleyerek duvar dekorasyonlarınızda kullanacağınız renk alternatiflerini görebilirsiniz.

PERMOLİT RENK KARTELASI

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir