Zor Beğenen Çocuklar İçin Çocuk Odası Dekorasyon Renkleri


Çocuk Odası Renkleri – Bu yeni nesil bir acayip, fikir sahibi olmadıkları bir konu neredeyse yok. Bizlerin değil, internetin yetiştirdiği çocuklar her konuda söz sahibi olacak kadar da kendilerine özgüvenli. Bizler zamanında annemiz babamız ne alırsa giyer, hiç bir şeye itiraz etmezdik. Şimdi ki nesil kendi giyeceğini, kendi eşyalarını kendi seçmezse, sizin aldığınız eşyaları bünyesi kabul etmiyor.  

Dekorasyon konusunda bile neredeyse bir iç mimar, bir dekoratör kadar tecrübeliler 🙂 Odalarının dekorasyonunu kendi tarzlarına göre yapmakta ısrarcılar. Ortaya absürd şeylerin çıkacağını bilselerde, sizin vereceğiniz tavsiyelere, yada yaptıracağınız uygulamalara pek prim vermiyorlar. Ancak bu konulardan muzdarip ebeveynler için şimdi sunacağımız öneriler zor beğenen bu yeni nesili bile dize getirecektir.  

Canlı sarılar ve griler gerçekten güçlü bir etkiye sahiptir ve kendilerini ifade etmek isteyen gençler için harika birer seçimdir.
Daha yumuşak tonları seçerseniz bu tonları rahatlatıcı, cinsiyetten bağımsız bir çocuk odası tasarımı olarak çok işe yarayacaktır.

Pastelin asla modası geçmez ve için tam da gerekli şey olan rahatlatıcı bir his verir. Bunları dikkatli şekilde bir araya getirdiğinizde hem kızlar hem erkekler için eşit derecede işe yarar. Yumuşak maviler beyaz ile eşleştirildiğinde narin, kadınsı bir his verir ve erkeksi maviler ve griler ile soluk pembe iyi gider.

Yeşil canlandırıcı bir seçimdir ve hem kızlar hem erkekler için kullanılabilir. Daha da iyisi, yeşil konsantre olmaya yardımcı olarak ödevlerini yatak odalarında yapan çocuklar için akıllıca bir seçimdir.
Ana duvarlar için soluk, rahatlatıcı tonlara bağlı kalırken enerji patlaması yaratmak için daha açık yeşil tonlarını değerlendirin.

Nötrler sıkıcı olmak zorunda değildir. Bunları renk uyumunuzun tabanı olarak kullanıp ardından biraz eğlence ve genç görünüm katmak için yatak takımı ve aksesuarlara biraz parlak renk ekleyin.
Bu aynı zamanda odanın yeniden boyanmadan kolayca güncellenmesine imkân tanır. Tek yapmanız gereken aksesuarları değiştirmektir – bu genç kızınız Barbie pembesinden sıkıldığında veya oğlunuz tuttuğu takımın cafcaflı renkleri için fazla büyüdüğünde çok işe yarar.

Karatahta boyası tasarımınıza bir neşe hissi katar ve aynı zamanda pratiktir. Ufaklıklarınız bunu resim çizmek veya harflerle pratik yapmak için ve daha büyük çocuklar da bunu ev ödevi listesini koymak veya arkadaşlarından gelen ilginç mesajlar için kullanabilir. Bunu yatak başının arkasındaki duvarı boyamak için veya daha uzun olan duvarın ortasında tavandan zemine doğru dramatik bir şerit çekmek için kullanabilirsiniz.

Hemen alt tarafta beğeninize sunduğumuz çocuk odası renklerinden ilham alabilir çocuklarınızın reddedemeyeceği bir çok odası dekorasyonuna imza atabilirsiniz… 

ÇOCUK ODALARI İÇİN SÜPER RENK UYGULAMALARI

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Boya Renkleri

En Güzel Dış Cephe Renkleri 2017 Dış Görünüme Önem Verenlere

En Güzel Dış Cephe Renkleri 2017– Evinizin içine verdiğiniz önem kadar dışına da önem verdiğinizi düşünerek sizlere 2017 sezonunun hele ki şu sıralar iç dış tadilat yapanlar başlamıştır diye düşünerek en güzel dış cephe renklerini sizlere sunayım dedim. İç mekanlarınız gibi dış cephe renkleri ile de evinizi daha çekici kılabilirsiniz. Dış cephe renkleri konusunda seçim

Desenli Ev Boya Renkleri İle Eviniz Bambaşka Görünsün

Desenli Ev Boya Renkleri– Sevgili 724boya.com takipçilerimiz desenli boya renklerini gördünüz mü? Bu baharda evinizde bahar çiçekleri açsın istemez misiniz? Hayallerinizdeki rengi duvarlarınıza uyguladıktan sonra odanıza ve zevkinize uygun desenlerle daha dekoratif alanlar oluşturabilirsiniz. Hayal ettiğinizden fazlasını çok çeşitli desenli duvar boyalarında bulabilirsiniz. Öncelikle ihtiyacınız olan şey odanızı boyamak istediğiniz renk ve desenleri oluşturabilmeniz için

Evi Aydınlık Gösteren Boya Renklerine Bakmak İster misiniz?

Evi Aydınlık Gösteren Boya Renkleri– Evinizin daha ferah görünmesi her zaman daha iyi hissetmeniz için önemlidir. Daha ferah bir ev dekorasyonu her zaman daha çekici ve iç açıcı olmuştur. Özellikle dar ışık almayan az pencereli evleri nasıl daha aydınlık gösterebiliriz buna ağırlık vereceğiz. Geniş odaları aydınlık göstermek zaten çok kolaydır. Özellikle artık şehir hayatında ne

Dekorasyonda Mavi Beyaz Uyumunda Ferah Görünüm

Dekorasyonda Mavi Beyaz Uyumu– Beyler bayanlar yaz geliyor evimizde bir tadilat dekorasyon değişikliği telaşı başladıysa biz de sizlere yaz dekorasyonu için renk alternatifleri sunmaya devam ediyoruz. Daha önce sunmuş olduğumuz pastel tonlar huzur veren renklerle ev dekorasyonu hazırlamak yaza uygun renklerin içinde bulunduğu bir mekan oluşturabilmenize olanak sağlayacaktır. Yazın rengi olan maviden bahsetmek istiyorum biraz.

Ev Dekorasyonunda Huzur Veren Renklerle Hayran Kalacağını Örnekler

Ev Dekorasyonunda Huzur Veren Renkler– Herkes ister evinde huzuru arar bunun için ise insan psikolojisi üzerinde büyük etkileri olduğu kanıtlanmıştır. Herkesin huzur bulduğu renk görecelidir aslında ama bazı renkler vardır ki bunların etkisinden herkes etkilenir. Bu huzur veren renklerle yapılan dekorasyonlarda daha mutlu bir aile huzurlu yaşamın da etkilerini görebilirsiniz. Sadece renkler değil tabii ki

Kimdir724boya