Sarı Duvar Renkleri İle Evinize Gün Işığı Katın !


Sarı Boyası Renkleri ve Örnekleri – Hüzün ve sonbaharın rengi olan sarıyı duvarlarınızda uygulamayı denediniz mi hiç ? Sarı renkli duvarlar akla pek yatkın gelmesede, sarı, sevincin, ışığın, üretim ve verimliliğin rengidir. İnsana sevinç ve coşku verir. Bu kriterler göz önüne alındığında sarı mantıklı bir duvar rengi seçimi olacaktır.

Sıcak renkler arasında yer alan sarı ve tonları bir renk olmanın dışında, insan sağlığı için  gerek fiziksel, gerek ruhsal açıdan bir çok faydaya da sahiptir. Aynı zamanda ilham verici bir renk olan sarı insana cesaret vermekle birlikte, zihin faaliyetlerinide arttırır. Ayrıca sarı duvar renkleri dekoratif aksesuarlarınız ve koyu renkli mobilyalarınız için şahane bir arka plan oluşturacaktır. 

Şimdilik sarı rengi sevmiyor olabilirsiniz, ancak burada anlattıklarımızdan ve uygulama örneklerini gördükten sonra fikirlerinizin değişeceğini düşünüyoruz.

Ev Dekorasyonunda Sarı Duvar Rengi Uygulamaları

Dekorasyonunda Sarı Duvar Rengi Uygulamaları

Uygulandıkları mekanlara enerjik ve eğlenceli bir dokunuş katan güneş sarısı özellikle yemek odalarında mutfak duvarlarında kullanılabilir, çünkü sarı mide ve sindirim sisteminin de rengidir. İştahı açar, hazımsızlığı ve sindirim sistemi rahatsızlıklarını önlemeye yardımcı olur. İştah açıcı etkisi ile özellikle iştahsız çocuklar için faydalıdır. 

2016 Sarı Duvar Boyası Örnekleri

2016 Sarı Duvar Boyası Örnekleri

Karanlık odalarda bir dekorasyon hilesi olarak sarıyı kullanabilirsiniz ayrıca. Bu tarz bir odaya güneş ışığı vurgusu katmak isterseniz, uçuk tonlardaki yumuşak sarıları kullanabilirsiniz örneğin. Sarı ve tonları doğal ışığın sınırlı olduğu alanlarda aydınlık ya da yüksek tavanlı bir mekanda daha samimi ve sıcak bir his yaratır.

Sarı Duvar Boyası Uygulama Örnekleri

Sarı Duvar Boyası Uygulama Örnekleri

Sarı renk hakkında hâlen düşünceleriniz değişmediyse veya sarı rengi duvarlarınızda kullanmaya karar verdiyseniz sizleri foto galerimizde yer alan sarı duvar boyası renkleri ile dekore edilmiş mekanlardan bir araya getirdiğimiz örneklere göz atmaya davet ediyoruz. Böylece kendiniz için en doğru sarı tonunun hangisi olacağını kolayca öğrenebilirsiniz.

SARI DUVAR RENGİ UYGLAMA ÖRNEKLERİ

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Boya Renkleri

En Güzel Dış Cephe Renkleri 2017 Dış Görünüme Önem Verenlere

En Güzel Dış Cephe Renkleri 2017– Evinizin içine verdiğiniz önem kadar dışına da önem verdiğinizi düşünerek sizlere 2017 sezonunun hele ki şu sıralar iç dış tadilat yapanlar başlamıştır diye düşünerek en güzel dış cephe renklerini sizlere sunayım dedim. İç mekanlarınız gibi dış cephe renkleri ile de evinizi daha çekici kılabilirsiniz. Dış cephe renkleri konusunda seçim

Desenli Ev Boya Renkleri İle Eviniz Bambaşka Görünsün

Desenli Ev Boya Renkleri– Sevgili 724boya.com takipçilerimiz desenli boya renklerini gördünüz mü? Bu baharda evinizde bahar çiçekleri açsın istemez misiniz? Hayallerinizdeki rengi duvarlarınıza uyguladıktan sonra odanıza ve zevkinize uygun desenlerle daha dekoratif alanlar oluşturabilirsiniz. Hayal ettiğinizden fazlasını çok çeşitli desenli duvar boyalarında bulabilirsiniz. Öncelikle ihtiyacınız olan şey odanızı boyamak istediğiniz renk ve desenleri oluşturabilmeniz için

Evi Aydınlık Gösteren Boya Renklerine Bakmak İster misiniz?

Evi Aydınlık Gösteren Boya Renkleri– Evinizin daha ferah görünmesi her zaman daha iyi hissetmeniz için önemlidir. Daha ferah bir ev dekorasyonu her zaman daha çekici ve iç açıcı olmuştur. Özellikle dar ışık almayan az pencereli evleri nasıl daha aydınlık gösterebiliriz buna ağırlık vereceğiz. Geniş odaları aydınlık göstermek zaten çok kolaydır. Özellikle artık şehir hayatında ne

Dekorasyonda Mavi Beyaz Uyumunda Ferah Görünüm

Dekorasyonda Mavi Beyaz Uyumu– Beyler bayanlar yaz geliyor evimizde bir tadilat dekorasyon değişikliği telaşı başladıysa biz de sizlere yaz dekorasyonu için renk alternatifleri sunmaya devam ediyoruz. Daha önce sunmuş olduğumuz pastel tonlar huzur veren renklerle ev dekorasyonu hazırlamak yaza uygun renklerin içinde bulunduğu bir mekan oluşturabilmenize olanak sağlayacaktır. Yazın rengi olan maviden bahsetmek istiyorum biraz.

Ev Dekorasyonunda Huzur Veren Renklerle Hayran Kalacağını Örnekler

Ev Dekorasyonunda Huzur Veren Renkler– Herkes ister evinde huzuru arar bunun için ise insan psikolojisi üzerinde büyük etkileri olduğu kanıtlanmıştır. Herkesin huzur bulduğu renk görecelidir aslında ama bazı renkler vardır ki bunların etkisinden herkes etkilenir. Bu huzur veren renklerle yapılan dekorasyonlarda daha mutlu bir aile huzurlu yaşamın da etkilerini görebilirsiniz. Sadece renkler değil tabii ki

Kimdir724boya