Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar


– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir . Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de sahip. Ağaç orman yeşillik bulamıyor musunuz? O zaman nil yeşili size uygun mekanı oluşturmak için hazır. Huzur veren açık dinlendiren bir havası var. Yeşil tonunda olan bu renk belki de efsanevi Nil Nehrinin bir esinlenmesi sonucu ortaya çıkmış. Biraz mint yeşili biraz hafif turkuazımsı bir tat alacaksınız nil yeşilinden. Nihayetinde her mekanda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir renk diyebilirim.

Klasik renklerden sıkıldıysanız nil yeşili sizin için bir alternatif olabilir. Özellikle uyumlu renklerle kombine edildiğinde etkisini daha fazla hissedeceksiniz. Aşağıda filli boyanın kartelasından bir bölüm görüyorsunuz nil yeşili ile özellikle yeşil su ya da nane şekeri gibi renkleri kombine ettiğinizde şık bir hava ortaya çıkacaktır. Nil yeşiline bakan bir daha bakası gelir öyle hoş bir ton sağlanmış ki bu her mekanda şık bir biçimde kullanabilmemizi de sağlar.

Özellikle nil yeşili rengini bebek odalarında da tercih edebilirsiniz. Bebeğin odasında tercih edeceğiniz renkler onun da gelişimi açısından önemlidir. Aşağıda bebek odasında nil yeşili kullanılmış ayrıca beyaz renkli bebek karyolası ve krem renkleri ile de harika görünüyor doğrusu.

Oturma odaları için de uygun nil yeşili severek ilgiyle vakit geçireceğiniz bir oturma odasına sahip olabilirsiniz. Evinizin bakıma ihtiyacı varsa özellikle değişiklik herkese iyi geleceğinden renk değişimi konusunda nil yeşiline güvenebilirsiniz.

Nil yeşili rengi daha büyük aydınlık olan mekanlarda daha açık tonlarda görünebilir. Yine de ekrandan ton farkı olacağını belirterek bu rengi beğendiyseniz canlı olarak görmenizi tavsiye ederim. Filli boya kalitesi ve farkıyla seçtiğiniz her renk tonu uygun mekanlar için tasarlanmıştır. Bunun için filli boya uzman kadrosundan da yardım alabilirsiniz. Yine örneklerden de faydalanabilirsiniz. Yine en az nil yeşili kadar şık bir renk olan havana rengini incelemenizi tavsiye ederim.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

Filli Boya Deniz Tuzu Rengi Sakin Ve Huzura Doğru

Filli Boya Deniz Tuzu Rengi filli boya renkleri içinden belki de en sevilenlerden biri. Biraz durun ve düşünün eviniz için en iyi renk nedir? Bunun için zevklerinizi de yabana atmayın. Kendinizi rahat hissedeceğiniz huzur veren renklerden biri olan filli boya deniz tuzu rengi markanın özel renklerinden biri bence. Kış sezonuna da yakışacak renklerden biri olarak

KimdirLavinyam