Filli Boya Masal Pembesi İle Capcanlı Mekanlar


Masal Pembesi– Filli boya son teknoloji ile tasarladığı harika renklerin yer aldığı 2016-2017 sezonu kataloğundan en hoş renkleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Alpina silan boyaları hem , kokusuz hem kolay uygulanabilir, hem ipeksi mat dokusu leke tutmayan özelliği ile çok sevildi. Mekanlarınızı istediğiniz filli boya rengine boyarken yeniden dekore etmenin keyfi ve mutluluğunu da yaşayacaksınız. Filli boya alpinasilan boyaları ile üstün performans özelliği sayesinde ve yüzey korumayı en uzun sağlayan marka. Kusursuz bir yüzey pürüzsüz duvarlar yıllarca etkisini koruyacak. Böylece kir leke bakteri kesinlikle duvarlarınızda barınamayacak. Ayrıca rengi de mekanlarınıza çok yakışacak. Özellikle pembe seviyorsanız bu tam size göre. Pembenin capcanlı bir halini düşünün gerçi birazdan görsel örnekleri ile de göreceksiniz.

Özellikle yukarıdaki örnek gibi siz de bebek ya da çocuk odalarında genç kızlar da odalarında tercih edebilir masal pembesini. İç açıcı hoş bir etki yarattığı kesin. Yine yatak odalarında da güzel bir hava verebilir. Aşağıda filli boya masal pembesi ile diğer birkaç rengi karşılaştırabilirsiniz. Ama şunu da hatırlatmalıyım ki monitörden görünen renkler canlı numuneden daha farklı olabilir. Arada ton farkı oynayabilir belirteyim dedim. Masal pembesi oldukça canlı bir pembe tonuna sahip. Öyle sönük bir renk değil. Eğer cansız ve sönük gördüğünüz bir mekana renk katmak isterseniz de masal pembesini tercih edebilirsiniz.

Çok canlı bir renk olması belki tüm duvarlarda boğucu etki de gösterebilir. Eğer daha dar bir odayı bu renkle boyayacaksanız beyaz gibi açık renklerden yardım alın ki pembe odayı çok boğmasın. Gerçekten masalsı bir etki yaratabilir bu renk evlerinizde. Özellikle iki alttaki yatak odasına hayran kaldım. Eşim bu tonlarda pembe rengi kabul etse ben de yatak odamı bu renge boyayabilirdim doğrusu. Ama yatak odalarında erkekler pek pembe renklerden hoşlanmadığı için ikna etmek te biraz zaman alabilir. Mekanlarınızda filli boyayı tercih ederek daha ayrıcalıklı ve özgün mekanlar elde edin. Eminim ki filli boya fildişi rengine de hayran kalacaksınız.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

KimdirLavinyam