Filli Boya Kumtaşı Rengi İle Özel Ortamlar


Filli Renkleri ve Filli Kumtaşı Rengi – Birbirinden şık ve gösterişli kartelası ile yine sevenlerinin karşısına çıkan Filli boya yeni sezon renk kartelası içinde yer alan ve çok tercih edilen renklerinden biri olan kumtaşı rengini sizlere tanıtacağız. Çok koyu olmayan çok açık tonlarda da olmayan kumtaşı rengi dekorasyonu ya da iş yeri dekorasyonu için şık ve uygun bir renk olabilir.

Tam yeşil olmayan ama yeşile yakın bir tonu andıran bir tona sahiptir kumtaşı rengi. Ara tonlarda olan kumtaşı rengini hem açık tonlarla hem de koyu tonlarla kombine edebilme şansına sahip olabilirsiniz. Sade ve şık görünümü aynı zamanda dinlendirici asil bir görünüme de sahiptir.

Çakıl Taşı Duvar Boyası Renkleri

Çakıl Taşı Duvar Boyası Renkleri

Hem ev hem de iş yeri dekorasyonunuza hem şık hem de ferah bir hava katacağından emin olabilirsiniz. Doğru renkler ve mobilyalarla bir araya getirildiğinde harika bir elde edebileceksiniz. Doğal görünümü sayesinde oturma odası ve salonlarda tercih edebilir şık dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

Salonlar İçin En İdeal Duvar Renkleri

Salonlar İçin En İdeal Duvar Renkleri

Tabii rahatlıkla evinizin her odasında iş yerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir renktir kumtaşı. farkı ve kalitesiyle sahip olacağınız kumtaşı rengini duvarlarınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Kumtaşı ile boyanan ev dekorasyon örneklerine göz atabilir bu rengin ev dekorasyonuna sağladığı katkılara şahit olabilirsiniz. Galerimiz içerisinde kumtaşı rengi yanı sıra farklı duvar boyası renk alternatifleri de yer almakta bunlara da göz atmanızda fayda var.

Polisan Duvar Renk Kartelası Kum Beji Duvar Boyası

Polisan Duvar Duvar Boyası

Sitemiz Boya Renk Kartelası sitesinde yer alan Filli Boya konularının tamamına FİLLİ BOYA KATEGORİSİ ni tıklayarak ulaşabilirsiniz. Filli boyanın 2016 yılında çıkartmış olduğu tüm renkler, renk kombinasyonları su bazlı boyalar ile ilgili bilgilerin tamamını buradan bulabilirsiniz. Konularımız üzerinden bizlere iletebileceğiniz her türlü görüş öneri ve şikayetleriniz için hemen aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

BOYARENKKARTELASI

Filli Boya Kumtaşı Rengi Dekorasyon Örnekleri

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

Kimdir724boya