Filli Boya Kırık Beyaz Rengiyle Evinizi Boyayın Ve Sonuca Hayran Kalın


nasıldır? Kırık beyaz rengi hangi ortamlara yakışır? rengine ait görsel örneklerle zenginleştireceğimiz bir yazı ile karşı karşıyasınız. Doğru yerdesiniz beyler bayanlar. Evinizin dekorasyonu renkleri hakkında en doğru şekilde sizi bilgilendirmeye çalışıyoruz çünkü. Filli boyaya ait yeni sezon renklerinden bazı renkler sunmuştuk sizlere. Örneğin filli boya kese kağıdı rengi sizi cezbedecek popüler renklerden biri. Yazımızın linkine giderek rengi inceleyebilirsiniz.

Özellikle kış aylarında daha çok eve mahkum kalabiliriz. Yazın en azından çok evde durmuyoruz tatile ya da memlekete gideniniz çok oluyordur eminim. Ama kış için evde özenli bir düzen ve bakım gerekiyor. Bu bakım ve düzen için önce duvarlarınızın renginden başlamak istiyorsanız sizlere filli boya renklerinden biri olan kırık beyazı tanıtmak istiyorum. Eve boya badana yapmak özen ister kaliteli düzgün marka tercih ederseniz hem paranız cebinizde kalır hem işten uzun yıllar memnun kalacağınız bir dekorasyona sahip olursunuz. Burada amaç öncelikle hangi markayı tercih edeceğiniz. Filli boya da alanında oldukça uzman televizyonlarda reklamlarının döndüğü bir marka. Oldukça da geniş bir yelpazesi bulunmakta böylece kolaylıkla her mekana uygun tercihini ayrı ayrı yapabileceksiniz.

Çok açık tonlara sahip kırık beyaz adından da anlaşılacağı üzere tam bir beyaz değil. Ama beyaza çok yakın bir rengi anımsatır size. Özellikle çok büyük ve ışık alan bir mekanda bu rengi denerseniz çok aydınlık duvarlarınızı beyaz bile görebilirsiniz. Kışın havalar daha erken karardığı için bu beyaza yakın açık renk mekanlarınıza seçmek için doğru olabilir. Hala aslında geç kalmış sayılmazsınız.

Bence çok sade bir da sıkıcı bir hava oluşturabilir. Kışın kasvetini biraz olsun yok edebilmek için canlı sıcak renkler tercih edebilirsiniz. Örneğin salon için güzel yeşil yapraklı süs bitkileri ile kırık beyaz fonda çok hoş bir etki yakalayabilirsiniz. Yine sarı rengi güneş ışığının o pozitif etkisini evinize getirecek renkli bir görünüm sağlayacaktır. Kırık beyaz duvarlarda krem mobilyalar üzerine sarı kırlentler düşünülebilir. Yine renkli tabloları da bu sadeliği biraz olsun kıracaktır.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

KimdirLavinyam