Filli Boya Kese Kağıdı Rengi Hayran Kalacağınız Duvarlar


Kese Rengi– Duvarlarınızda on numara görünecek bir renkle karşınızdayız. Kese kağıdı rengi duvarlarınızda çok farklı bir görünüm sergileyecek. Aslında koyu renklerden uzak duran biriyimdir ama kese kağıdı rengine nedense içim ısındı birden. Salon gibi geniş alanlarda çok hoş etkiler bırakacağına inanıyorum. Özellikle bu rengi tercih etmek isteyenlere söylemek isterim ki eğer yeterince ışık alamayan bir odanız varsa bu rengi kullanacaksanız oldukça sağlam bir ışıklandırma yapmanız gerekmektedir. Bunun için özellikle tavanda tercih edilen ışıklandırmalı asma tavanlar odanızı oldukça şık gösterecektir.

filli-boya-kese-kagidi-salon

Bu renge benim gibi içiniz ısındıysa siz de aslında bütün duvarlarınızda kese kağıdını kullanma gibi bir mecburiyetiniz yok. Daha açık tonlarda kese kağıdı ile uyan örneğin krem ya da bej tonları gibi renklerle uyum sağlayarak dekorasyonunuzu daha fazla renklendirebilirsiniz. Böylece aslında dekorasyonda kullanacağınız sayısı da artabilir. Hem odada renkler arası denge de sağlanmış olur. Kese kağıdı gibi koyu tonlu duvarlar için açık renkli mobilyalar çok şık durmakta. Örneklerde de göreceğiniz üzere kese kağıdı beyaz uyumu bir harika. Bu şekilde daha sade ama şık bir oluşturabilirsiniz. Bir arkadaşımın evinde salon dekorasyonunda kese kağıdına çok yakın bir renk gördüm ise açık krem rengindeydi çok hoştu. Dekorasyonunu renklendirmek için ise renkli kırlentler ve objeler kullanmıştı odada. Yine perdelerini de açık renkte tercih etmişti biraz küçük ve pencereleri ufak bir odası vardı çünkü.

filli-boya-kesekagidi-rengi

Kese kağıdı lar tercih ettiğiniz odanızda yine aynalar kullanabilir yansıma olayı ile daha fazla aydınlanma sağlayabilirsiniz mekanlarda. Ama mutlaka yine kese kağıdı ile birlikte ikinci rengi düşünün eminim ki çok hoş bir hava yakalayacaksınız. Hatta boyadığınız duvarlarınızın rengini bizlerle paylaşabilir herkesin bu harika görünüme ulaşıp ilham almasını sağlayabilirsiniz. Yazımızın altından bize bu konuda mesaj bırakabilirsiniz.

kese-kagidi-duvar-rengi-salon

Aşağıdaki görünüm bana hemen türk kahvesi ve sütlü kahveyi anımsattı. Görünümü bir kese kağıdından çok nedense bana kahveyi anımsattı. Fiili boya kalitesi ile birleşince de ortaya harikulade görünümler çıkacak diye düşünüyorum.

salon-filli-boya-kese-kagidi-rengi

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

KimdirLavinyam