Filli Boya İç Cephe Renk Kataloğu 2016 Renkleri İle Tanışın


İç Cephe Kataloğu 2016– Filli boya her yıl olduğu gibi yepyeni renklerle hayatınızı ve yaşam alanlarınızı renklendirmeye devam ediyor. Hayatınıza yeni tatlar yeni heyecanlar katmak için öncelikle dekorasyonunuzdan başlayabilirsiniz işe. Filli boya çok özel renk tasarımları yanında evleriniz için daha farklı bir etki sunabilecek dekoratif boya uygulamasını başlattı. dekoratif boya düz renklere göre daha farklı bir dokuda daha şık görünümler elde edeceğiniz bir uygulama yöntemi. Dekoratif boya uygulaması değişik desenli aparatlarla gerçekleştiriliyor. Dekoratif boya uygulaması ile farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz düz filli boya renkleri üzerine de özel rulolarla uygulanabilmektedir. renklerinde neler varmış merak ediyor musunuz? Çok çeşitli farklı tonlar yer almakta. Evler iş yerleri büyük iş hanları, oteller, okullar, devlet daireleri, özel kurumlar, hastaneler gibi farklı alanlara yönelik çalışmaları yer almakta filli boyanın.

filli-boya-ic-cephe-duvar-renkleri

Siz de filli boyayı tercih ederek bu çeşitlilikten yararlanabilirsiniz. Filli boya çok imkan sunuyor sizlere. Hem kendinizin renklendirerek hangi renge karar verebileceğinizi bulmak için renklendirin çalışması, hem yine sizlere evinizin mimarı olma şansını sizlere sunuyor. Filli boya online sayfasına giderek bu bilgiler ışığında evinizin iç mimarı siz olabilirsiniz. Evinizi boyamak değişime gitmek eminim size de iyi gelecektir bu stresli ve yorucu yaşam hayatında. Tabii boyama işlerini kendiniz yapacaksanız birçok önemli noktayı da göz önünde bulundurmakta fayda var. Örneğin dekorasyonunuzdaki renk uyumu yine hangi tarz bir istediğiniz, mekanınızın büyük ya da küçük olması, yine mekanın aldığı ışık bunlar önemli detaylardır. Bunların ışığında doğru renklerle göz alıcı ruhunuza hitap eden bir oluşturabilirsiniz.

filli-boya-ic-cephe-renkleri-2016

Gördüğünüz üzere yine galerimizdeki değişik görsel örneklerden de göreceksiniz filli boya cıvıl cıvıl bir kartelaya sahip. Bunun gibi yüzlerce renk var belki de ama her zaman dediğim gibi renkler canlı numunesi ile karşılaştırılıp karar verilmelidir. Ekran görüntüsünde yanılma payınız olabilir arkadaşlarım. Şimdi dilerseniz o filli boyanın şahane renklerine bir göz atalım.

     Filli Boya İç Cephe Renk Kataloğu 2016

 

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

KimdirLavinyam