Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin


İç Cephe Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru bir mantık olacaktır. Aslında tarzınız ne olursa olsun bir mekana yön veren oluşumunu sağlayan en temek ögedir renkler. Filli boya da bu duruma verdiği ciddiyetle mekanlarınızı en güzel şekilde boyamaya devam ediyor. Biz de sizlere 2017 sezonu itibari ile yeni filli boya renkleri ile tanışma zamanı geldi diye düşünüyorum.

Doğadan mekanlarınıza gelen filli boya farkı ile tasarlanan renklerin en güzel tonları ile şekillenen çok çeşitli. Her zevke her mekana uygun renklerle evlerinizi mekanlarınızı boyayabilirsiniz. Tek renk yerine uyumlu iki renkle kombine yapabilir duvarlarınızın ışıltısını evinize yansıtabilirsiniz. Daha enerjik daha içten samimi ve daha sıcak ve dolayısı ile daha mutlu bireyler için renklerin önemine filli boya ile siz de katılın. Bu arada 2017 sezonunun en güzel dış cephe renklerini gördünüz mü?

Filli boya renk kartelası dedik ya hani çok çeşitli. Daha özel mekanlar için dalgalı doku, inci doku, varak renk kartelası, kumlu metalik doku ile daha özel mekanlar stil sahibi alanlar oluşturabilmeniz için olanak tanıyor size filli boya. Su bazlı çok çeşitli renk kartelası da yine çok fazla insana eve hitap etmekte. Renklerin her biri özenle doğadan tercih edilmiş çok etkileyici renk tonlarına sahip. Evet haydi karar verin sizin evinizin rengi hangisi? Üstelik filli boyada bir ayrıcalık var kendi mekanınıza ait bir görseli ekleyebiliyor duvarlarınıza en uygun rengin hangisi olabileceğine de karar verebiliyorsunuz. Renklerin daha fazlasına filli boyanın resmi sitesinden ulaşabilir ya da size en yakın şubeye giderek renklerin canlı numune örneğini görebilirsiniz. Ekrandan renkler sizi belki yanıltabilir bu yüzden tercih edeceğiniz rengi canlı görmekte fayda var.

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

Filli Boya Deniz Tuzu Rengi Sakin Ve Huzura Doğru

Filli Boya Deniz Tuzu Rengi filli boya renkleri içinden belki de en sevilenlerden biri. Biraz durun ve düşünün eviniz için en iyi renk nedir? Bunun için zevklerinizi de yabana atmayın. Kendinizi rahat hissedeceğiniz huzur veren renklerden biri olan filli boya deniz tuzu rengi markanın özel renklerinden biri bence. Kış sezonuna da yakışacak renklerden biri olarak

KimdirLavinyam