Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak


Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir renk bahara oldukça çok yakışacaktır. Çok koyu bir renk değildir. Ama kullanım yerine göre rengin tonu biraz açabilir ya da kapanabilir. Siz örnekleri gördüğünüzde havana rengini daha iyi tanıyacaksınız aslında. Belki de içiniz ısınacak bu renge. Sizler için boyanmış örneklerini buraya taşıdım ve bunları da görmenizi istedim.

Dar ve karanlık bir odada kullandığınızda daha koyu bir havaya bürünecektir ama daha açık ferah bir odada tercih ettiğinizde inanın daha açık bir renk olacaktır. Renk çok parlak bir tonda olmadığı için kullanılan alana göre açılır ya da kapanır. Hani açık tona sahip karanlık odanızda kullanırsanız odanızın havasını açar daha aydınlık olur dersem yalan olur. Bu tip mat ve orta ton renkler girdiği ortama göre değişebiliyor. Havana fildişi renginden de oldukça koyu duruyor. Fildişi rengini incelemek isteyenler bu yazımıza bir tık yeter.

Siz bunu uygun renklerle dengeleyerek hoş dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Aslında yine dediğim gibi mekana göre değişir renk tercihi de. Yani daha dar ışık almayan bir oda içinde açık renklerle dengelemek daha doğru olacaktır. Daha aydınlık mekanlarda ise havana duvarlarla hafif koyu renk mobilyalar tercih edebilirsiniz. Tabii bence mekanda sadece duvarlar mobilyalar yok. Bunun yanında tavan, zemin döşemesi ekstra ışıklandırma perdeler halılar aksesuarlar gibi faktörler de duruşu anında değiştirebilir. Renk uyumları hakkında bize sorularınızı aşağıdan yorum olarak gönderebilirsiniz yardımcı olmaya çalışırız… Havana rengini daha canlı renklerle kombine ettiğinizde aşağıdaki gibi ilgi çekici pozitif mekanlar elde edebilirsiniz. Aslında bu biraz da hayal gücünüze kalmış. Aşağıdaki gibi eğlenceli göz yormayan baktıkça bakasınız gelen bir mekan tasarlayabilirsiniz sizler de..

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Deniz Tuzu Rengi Sakin Ve Huzura Doğru

Filli Boya Deniz Tuzu Rengi filli boya renkleri içinden belki de en sevilenlerden biri. Biraz durun ve düşünün eviniz için en iyi renk nedir? Bunun için zevklerinizi de yabana atmayın. Kendinizi rahat hissedeceğiniz huzur veren renklerden biri olan filli boya deniz tuzu rengi markanın özel renklerinden biri bence. Kış sezonuna da yakışacak renklerden biri olarak

KimdirLavinyam