Filli Boya Fildişi Rengi Görsel Örneklerini de Göreceksiniz


Fildişi Rengi– Risk almayı sevmiyor her mekana kolaylıkla yakışabilen bir arıyorsanız rengini inceleyin. İncelerken eminim beğeneceksiniz bu rengi. Açık tonlarda olan hoş çekici bir güzelliğe sahip fildişi yıllardır da sevilen iş yeri gibi alanlarda tercih edilebilen bir renk. Seçtiğimiz renkler ruh halimizi karakterimizi yansıtan bir ışık gibidir aslında. İster yaşam alanlarınız için isterseniz de kıyafetleriniz için seçtiğiniz renklerle kendinizi de ifade etme olanağı bulursunuz aslında. Renklerin hayatınızda olumlu etkilerini hissedebilmeniz için de doğru yerlerde doğru renk tercihleri yapmalısınız.

Mekanlarınıza canlılık enerji ve dikkat çekici bir görünüm katmak için sıcak renkleri tercih edebilirsiniz. Kırmızı, sarı, turuncu da bu sıcak renklerden bazıları. Fildişinde de ben sarı ve turuncu renklerinin karışımını gördüm. Yani sıcak renkleri arasına koyabiliriz fildişini de. Yani fildişi ile mekanlarınız daha canlı heyecan verici aynı zamanda dikkat çekici bir görselliğe kavuşacak. Fildişi ile boyanmış bir nasıl çekici olabilir ki? Cevabı hemen aşağıda yer alan görselde. Canlı renklerle dizayn edilmiş bir . Ama ben rahat uykuya dalmak istiyorum daha sakin bir istiyorum diyorsanız daha soft renkleri kullanmanız gerekecektir. Yine fildişi rengini ayrı bir yemek oda bölümünüz varsa tercih edebilirsiniz. Fildişi rengi yemek odası daha iştah açıcı canlı bir görünüm elde etmenizde yardımcı olacaktır. Yukarıda yer alan yemek odasında fildişi ile birlikte kese rengi ile de uyumlu bir beraberlik yakalabileceğinizi gösteriyor.

Aşağıdan fildişi ve diğer birkaç filli boya rengini karşılaştırabilirsiniz. Şampanya rengine de oldukça yakın olduğunu söyleyebilirim. Yine açık krem tarzındaki renkler de çok hoş dekorasyonlar için kullanabileceğiniz renklerden biri. Fildişi rengini özellikle en çok vakit geçirdiğiniz salon ya da oturma odalarında tercih edebilirsiniz. Günün yorgunluğu ardından evinize geldiğinizde tüm enerjinizi yeniden kazanabilir oldukça zinde bir şekilde ailenizle vakit geçirebilirsiniz. Dekorasyonunuzda denenmiş şık renk tercihi yapacaksanız gözünüz kapalı fildişi rengini deneyin bence. Fildişi rengi girdiği ortamda asla sırıtmaz. Aksine dekorasyonla oldukça başarılı bir uyum yakalarsınız.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

KimdirLavinyam