Filli Boya Fildişi Rengi Duvar Boyası


Filli  Fildişi Rengi Boyası Rengi – Renk denince aklımıza ilk gelen markaların başında gelmektedir . Hemen hemen her yıl evimizi ve diğer mekanlarımızı farklı nedenlerden dolayı boyarız.  Kimimiz mobilyalardaki renk uyumunu ararız, kimimiz duvardaki boyanın kalitesizliğinden yakınırız.

Filli boya sizlerin aklınızdaki tüm sorulara katalogları ve güler yüzlü ustalarıyla cevap veriyor. Size sadece renk seçmek kalıyor. Sizler için önermek istediğim bir renkten bahsetmek istiyorum. Oda fil dişi. Mobilyalara ve tüm mekanlara uyabilecek birkaç renkten biri.

Dekoratif Duvar Boyaları Fildişi Duvar Renkleri Filli Boya

Dekoratif Fildişi Duvar Renkleri Filli Boya

Asil duruşu da size asil bir hava katacaktır. Sade ve açık renk olan fil dişi farklı desenler ile de duvarlarınızda çok şık duracaktır. Yatak odalarınızda da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dinlendirici huzur verici bir renk. Ayrıca Fildişi rengi Filli Boya kalitesi ile de birleşince uzun yıllar kullanabileceğiniz, görselliğinden taviz vermeyecek bir ürün.  Dekoratif açıdan bakıldığı zamanda gayet uygun. 

Filli Boya Fildişi Duvar Rengi Uygulama Örnekleri

Filli Boya Fildişi Duvar Rengi Uygulama Örnekleri

Fil dişi rengini hemen hemen tüm renklerle de kombinize olarak kullanabilirsiniz. Makam odalarında da vazgeçilmez bir renk olarak kullanılan bu renk size pozitif olmayı, ve mutlu günler geçirmenize yardımcı olmayı sağlayacaktır. Aşağıdaki resimlerden Filli boyanın fil dişi renklerine ulaşabilirsiniz. Galerimiz içerisinde fildişi rengi yanı sıra farklı iç cephe duvar renkleri de yer almakta. Bunları da değerlendirin.

Filli Boya Duvar Renkleri Yeni Sezon

Filli Boya Duvar Renkleri Yeni Sezon

Sitemiz Boya sitesinde yer alan Filli Boya konularının tamamına FİLLİ BOYA KATEGORİSİ ni tıklayarak ulaşabilirsiniz. Filli boyanın 2016 yılında çıkartmış olduğu tüm renkler, renk kombinasyonları su bazlı boyalar ile ilgili bilgilerin tamamını buradan bulabilirsiniz. Konularımız üzerinden bizlere iletebileceğiniz her türlü görüş öneri ve şikayetleriniz için hemen aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

BOYARENKKARTELASI

FİLLİ BOYA FİLDİŞİ DUVAR RENKLERİ ve UYGULAMALARI

Etiketler:, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

Kimdir724boya