Filli Boya Favori Serisi


Filli favori serisi – Filli Boyanın en güzel renkleri – Filli boyanın bu yıl kullanılan ve kullanmakta olan gelmiş geçmiş en güzel renklerini, seçeneklerini ve kombinasyonlarını sizler için bu yazımızda inceliyoruz. Sizler için sıralamadan geriye doğru bahsetmek istiyoruz. Yani az kullanılandan çoğa doğru bir sıralama yaparak sizlere toplamda 5 seçeneği vereceğiz. Sizler de dilediğiniz bir renge evlerinizin boyanmasını sağlayacaksınız. Sizler için sıralamadaki ilk rengimiz Filli kumru rengi olacak daha önce konulandırmıştık. Dilerseniz linke giriş yaparak bu renk ile ilgili boyanmış örneklerine ve boyanın tüm tonlarına görsel galeri olarak ulaşabilirsiniz değerli kullanıcıları. Bu renk ile ilgili hemen sizlere bir örnek oluşturmak istiyorum. Aşağıda yer alan kumru rengi ile boyanmış eve ait görsel bulacaksınız. Diğer renkleri de sıralamaya devam edeceğiz. 

filli boya kumru rengi

kumru rengine boyanmış bir adet görsel incelemektesiniz.

Sizler için seçtiğimiz ikinci renk Filli Boya Vanilya Rengi arkadaşlarım. Bu renk diğerlerine göre daha koyu bir renk arkadaşlarım. Bu renge ait görseli de dilerseniz sizlere hemen aşağıdan ekleyelim. İkinci olarak ele aldığımız bu renkgin de ikinci en fazla kullanılan renk olduğunu söylememiz gerekiyor. Evlerinizi aydınlık göstermek adına daha açık renkleri tercih etmeniz gerektiğini lütfen unutmayınız.

Filli boya vanilya çiçeği

Filli boya vanilya çiçeği rengine boyanmış bir adet örneği burada görmektesiniz

Üçünü olarak en fazla kullanılan favori boyalardan birisi olan Filli boya lüle taşı rengini sizler için inceliyoruz. Bu rengin de en fazla kullanılan üçüncü renk olduğunu söylemek istiyoruz. Daha açık olana bu renk ile ilgili oluşturduğumuz görsele hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Seçeneklerinizi Filli boyadan yana yapıyorsanız mutlaka bu renklerdoen birisini seçmelisiniz. 

Filli boya lüle taşı rengi böyle bir renktir ve uylgulama alanını görüyorsunuz

Filli boya lüle taşı rengi böyle bir renktir ve uylgulama alanını görüyorsunuz

Filli boyanın diğer favori renklerinden birisi bademli renktir. Kısaca Filli boya badem rengi olarak bilinir. Genelte tüm firmaların renk seçenekleri birbiri ile aynı özellik gösterse de renkleri uygulama alanında farklılık gösterebilecektir. Bu bakımdan boyanmış örneklere bakmanız daha mantıklı olacaktır. Boya renk kartelalarından baktığınızda farklı, uygulama alanı sonrası ise daha farklı bir görüntü bulabilirsiniz.

Filli boya badem rengine ait bir örnek

Filli boya badem rengine ait bir örnek

Son olarak sizlere en fazla kullanılan bir renk olan kum beji rengini örnek olarak vermek istiyorum. Bu renk 2015-2016 yıllarında en fazla kullanılan renktir. Genelde açık yapısı ile mobilyalar ile tam olarak uyum sağlar. Odalarınızı kesinlikle altını çizerek söylüylorum daha aydınlık gösterir. Bu rengi sizlere seçmeniz gerektiğini hatırlatıyorum.

Filli boya kom beji

Filli boya kum beji ile boyanmış bir adet örnek ev boyaması görüyorsunuz.

Hangi renk olursa olsun seçim tamamen sizlere bağlı. Dilediğiniz rengi seçerek evlerinize uygulayabilirsiniz. , ve duğer uyumlar için bu renkler arasından birisini seçebilirsiniz. Bu renkler sadece filli boyada yok arkadaşlarım. Tamamı diğer markalarda çbs filli boya marshall gibi boya markalarında da bulunabilir. Bu seçimi sizler yapmalısınız. Her türlü öneri ve görüşleriniz için bizlere konumuz altından değerli yorumlarınız ile ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

Kimdir724boya