Filli Boya Dış Cephe Renkleri İle Evlerinizi Giydirin


Dış Cephe Renkleri– Filli boya iç cephe renklerinden sonra dış cephe renklerini de tanıyın istedim. Filli boya sokaklara ışık hayatınıza da katarak anlamlandırmaya devam ediyor. Renkler o kadar canlı ve hayat dolu ki binanız veya iş yeriniz sanki adeta küllerinden yeniden doğmuş gibi yükselecek. Ayrıca renklerin albenisi sayesinde de binalarınız adeta çekiciliğin sembolü olacak. Sokaktan geçenlerin gözleri sizin evinizin üzerinde olacak. Bunun yanında tabii bir albenisi olduğu gerçek renklerin ama dış cephe boyama ya da mantolama işlemleri her sezon bakım gerektiren bir durumdur. Her yıl boyama yapılmasa bile bakımı şarttır. İç cepheden daha gereklidir aslında dış cephe bakımı görünümü. Dış cephe iç cepheden farklı olarak doğa olaylarına da maruz kaldığı için kolayca yıpranabilmektedir. Bunun için kaliteli markayı tercih etmek önemli. Yine dış cephe boya badana ustası işini iyi yapmalı sağlam yapmalı ki dış cephe rengi kısa sürede solup dökülmesin.

filli-boya-dis-cephe-uygulama

Filli boya kalitesi dayanıklılığı ve göz alıcı renkleri ile dış cephelerinize de oldukça geniş bir renk yelpazesi ayırmış. Etkileyici iç cepheler kadar dış cepheniz de artık etkileyici bir görünüme kavuşacak sizin yapmanız gereken sadece hayallerinizdeki rengi tercih edip işin uzmanı bir usta bulmak. Daha önce sizlere faydalı olması açısından istanbulda boya ustası arayanlar, ankarada boya ustası arayanlar, izmirde boya ustası arayanlar, adanada boya ustası arayanlar, bursada boya ustası arayanlar, antalyada boyacı ustası linklerine tıklayarak ikamet ettiğiniz şehirdeki en uzman isimlerin bilgilerine ulaşabilirsiniz sayın değerli takipçilerim. En aşağıda resim galerimizdeki sizler için derlediğim renkleri ve uygulamalı görselleri inceleyerek siz de fikir edinebilirsiniz.

filli-boya-su-bazli-dis-cephe-boya-renkleri

Filli boya dış cephe boyaları küf mantar dökülmelere karşı binanızı evinizin dış cephesini korur. Küfe, yosuna karşı oldukça dirençlidir. Yıllar geçse dahi bu koruyuculuğu kaybetmez filli boya. İçiniz rahat şekilde filli boyayı tercih edebilirsiniz. Filli boya iç cephe renklerini de bir önceki yazımızda paylaşmıştık. İç cephe renklerini görmek için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.  Hemen aşağıda da filli boya dış cephe renklerimiz yer almakta. Özellikle 2016 sezonu renklerini sizler için özenle derledim. Filli boya dış cephe renklerinin capcanlı olması yine bir tercih sebebiniz olacak. Arada çok alternatifiniz bulunmakta. Herkesin hayran olacağı takılıp kalacağı evler için filli boya örneklerini inceleme zamanı.

2016 Galerisi

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

KimdirLavinyam