Filli Boya Deniz Tuzu Rengi Sakin Ve Huzura Doğru


Rengi renkleri içinden belki de en sevilenlerden biri. Biraz durun ve düşünün eviniz için en iyi nedir? Bunun için zevklerinizi de yabana atmayın. Kendinizi rahat hissedeceğiniz huzur veren renklerden biri olan filli boya markanın özel renklerinden biri bence. Kış sezonuna da yakışacak renklerden biri olarak adlandırabilirim. Deniz tuzu gibi açık tonlara sahip renklere hayranım eğer siz de açık renklerle huzur verici dekorasyonlar elde etmek istiyorsanız bence deniz tuzu rengini bir görün derim arkadaşlar. Deniz tuzu rengine hayran kalabileceğiniz uygulamalı görsel örneklerimizi yazımız içinde sizlere sunacağım. İlk örneğimizde görüyorsunuz ki gayet şık aydınlık bir oturma odası var. Ağırlıklı olarak açık renklerle dekore edilen odada öncülük ediyor. Bence bu kadar açık tercih edilmesine aradaki farklı renkler de denge sağlamış ayrıca zemin döşemesinin koyu oluşu denge kurmuş.

Deniz tuzu rengine renkli mobilyalar eşlik ettiğinde daha renkli canlı bir elde edebilirsiniz. Ama açık renkli tercih ettiğinizde daha sade bir elde edebilirsiniz. Böylece dar ve küçük mekanlar da daha geniş gösterilebilir. Deniz tuzu rengi tam anlamı ile beyaz diyemeyiz bu renkte hafif bir kırıklık söz konusu. Beyaza göre daha mat daha kapalı bir renk ama açık renkli oluşu mekanda istediğiniz göz alıcılığı sağlıyor.

Filli boya alpina silan boyaları daha kolay uygulama üstün örtücülüğe sahiptir. Özellikle yıllarca süren ilk gün ki rengini muhafaza edebileceğini sizler de göreceksiniz. Kolay olması ayrıca kir barındırmayan bir özelliğe de sahip. Küçük çocuğu olanlar artık duvarların kirlenmesinden korkmayın. Kalite çevre ve insan sağlığı üçgenini önemseyerek tasarladıkları boyalarla daha mutlu daha huzurlu yuvalar sizleri bekliyor. Bunun için sadece filli boya renklerini tercih etmek kalıyor geriye. Filli boya renklerinde ayrıca bir dekoratif etki sunan hava da bulacaksınız. Filli boya farkı ile mekanlarınız daha bir alıcı çekici görünecek.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Stil Sahibi Evler İçin

Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017– En gözde markaların renklerini tanıtmaya çalışıyoruz sizlere yine. 2017 sezonu ve kışa girmeden evini yenilemek isteyenler rengini değiştirmek ve bakım onarım isteyenler filli boya renk kartelasına bakabilirler. Ne yapıyoruz evimize bir eşya seçerken bile önce rengini seçiyoruz. Evimize de dekorasyon düzeni yaparken tabii ki duvarlarımızın renginden başlamak doğru

Filli Boya Çam Fıstığı Rengini Bir Görün Derim

Filli Boya Çam Fıstığı Rengi– Filli boyanın hoş renklerinden biriyle daha karşınızdayız. Çam fıstığı rengini belki biliyorsunuz belki de farkında olmadan herhangi bir alanda bu renge rastladınız. Çam fıstığı rengini birazdan görsel örneklerini de göreceksiniz ama ön bilgi vermek istiyorum. Açık tonlarda fildişi rengine aşina olabilirsiniz bu renk ile fildişi biraz ton bakımından benziyorlar birbirine.

Filli Boya Nuga Rengi Evinize Tarz Katacak

Filli Boya Nuga Rengi– Filli boya yeni bir rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Açık tona sahip biraz krem biraz kirli beyaz havasını veren nuga ile şık mekanlar elde etmenin tam zamanı. Eğer artık geç kaldık diyorsanız bahar ayı için yeni sezona girerken evinizin bakımlarını yaparken nuga aklınızda olsun yaz sezonuna çok yakışacak bir renk olacağını düşünüyorum.

Filli Boya Nil Yeşili Rengi Mekanlarınızda Onarıcı Bakım Sağlar

Filli Boya Nil Yeşili Rengi– Yeşil rengi oldum olası severim. Çünkü büyük oranda içimi rahatlatan huzura ermeme olanak sağlayan bir renk. Nerede çayır çimen ağaç nehir var benim mekanım orası. Haa bu şehir kalabalıklığından sıyrılamayanlara da filli boya nil yeşili duvar boyasını tasarlamış. Doğanın eşsiz güzelliğinden esinlenerek tasarlanan nil yeşili sizi rahatlatacak bir görünüme de

Filli Boya Havana Rengi Filli Boya Farkı İle Mekanlarınıza Işık Katacak

Filli Boya Havana Rengi– Göz alıcı filli boya renklerinden biri daha havana.. Havana rengi isim olarak bilmiyordum ama aslında biraz turuncu biraz hardal sarısı barındıran bir renk olduğunu söyleyebilirim. Yani filli boya kartelası içinde görünce renk çok sıcak geldi. Artık kış geldi ama yeni sezonda havana rengini kullanmayı çok isterim. Özellikle açık tona sahip bir

KimdirLavinyam