Ev Dekorasyonunda Mavi Duvar Rengi Uygulamaları Örnekleri


Mavi Boyası Renkleri ve Uygulama Örnekleri – Başlıktan yola çıkacak olursak mavi rengin duvar rengi reni olarak kullınılması kulağa hiç hoş gelmiyor, karanlık bir his uyandırıyor olabilir. Mavi koltuk takımlarını, köşe takımlarını kabul edebiliriz ancak yatak odamızın duvar rengi olarak veya salonlarımızn duvar dekorasyonunda düşünemiyoruz değil mi ?

Size hak vermemek mümkün değil, zira mavi hakikaten karanlık bir ton. Hele bu rengi ışık yönünden fukara mekanlara uygulamak tam anlamı ile bir çılgınlık olabilir. Ancak yükselen trendlerinde koyu duvar renkleri zirveye oturmuş durumdalar. Bir de mavi duvar renkleri ile yapılan dekorasyonları görünce ön yardılarımızın kıralabileceğini düşünüyoruz.

dekorasyonunda mavi duvar renkleri ilk bakışta göz hoş gelmiyor, ancak beyaz mobilyalar, duvarlarının alçı kısımlarına şeritler şeklinde uygulanan beyaz tonlar, maviye uygun yatak örtüleri, perdeler ve bunun gibi tekstil ürünleri sayesinde mavi göz alıcı bir duvar rengi olarak karşımıza çıkıyor.

Mavi deyince ille de mavi olmak zorunda değil, zira mavinin hakikaten çok inanılmaz tonları mevcut. Bu tonlarınıda göz önünde bulundurarak yapacağınız dekorasyonlarında mobilyalar ile uyuşturabildiğinizde ortaya mükemmel olarak nitelendirilebilecek işlerin çıkacağından emin olabilirsiniz.

Dilimizin döndüğünce mavi hakkında sizlere çeşitli bilgiler vermeye çalıştık. Duvar dekorasyonunuzda maviyi kullanmakta halen çekinceleriniz varsa ve mavinin duvarlarınızda nasıl duracağı hakkında fikir edinmek istiyorsanız foto galerimizde sizler için bir araya getirdiğimiz örneklere göz atmanız yeterli olacaktır.

MAVİ DUVAR RENKLERİ İLE DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Boya Renkleri

En Güzel Dış Cephe Renkleri 2017 Dış Görünüme Önem Verenlere

En Güzel Dış Cephe Renkleri 2017– Evinizin içine verdiğiniz önem kadar dışına da önem verdiğinizi düşünerek sizlere 2017 sezonunun hele ki şu sıralar iç dış tadilat yapanlar başlamıştır diye düşünerek en güzel dış cephe renklerini sizlere sunayım dedim. İç mekanlarınız gibi dış cephe renkleri ile de evinizi daha çekici kılabilirsiniz. Dış cephe renkleri konusunda seçim

Desenli Ev Boya Renkleri İle Eviniz Bambaşka Görünsün

Desenli Ev Boya Renkleri– Sevgili 724boya.com takipçilerimiz desenli boya renklerini gördünüz mü? Bu baharda evinizde bahar çiçekleri açsın istemez misiniz? Hayallerinizdeki rengi duvarlarınıza uyguladıktan sonra odanıza ve zevkinize uygun desenlerle daha dekoratif alanlar oluşturabilirsiniz. Hayal ettiğinizden fazlasını çok çeşitli desenli duvar boyalarında bulabilirsiniz. Öncelikle ihtiyacınız olan şey odanızı boyamak istediğiniz renk ve desenleri oluşturabilmeniz için

Evi Aydınlık Gösteren Boya Renklerine Bakmak İster misiniz?

Evi Aydınlık Gösteren Boya Renkleri– Evinizin daha ferah görünmesi her zaman daha iyi hissetmeniz için önemlidir. Daha ferah bir ev dekorasyonu her zaman daha çekici ve iç açıcı olmuştur. Özellikle dar ışık almayan az pencereli evleri nasıl daha aydınlık gösterebiliriz buna ağırlık vereceğiz. Geniş odaları aydınlık göstermek zaten çok kolaydır. Özellikle artık şehir hayatında ne

Dekorasyonda Mavi Beyaz Uyumunda Ferah Görünüm

Dekorasyonda Mavi Beyaz Uyumu– Beyler bayanlar yaz geliyor evimizde bir tadilat dekorasyon değişikliği telaşı başladıysa biz de sizlere yaz dekorasyonu için renk alternatifleri sunmaya devam ediyoruz. Daha önce sunmuş olduğumuz pastel tonlar huzur veren renklerle ev dekorasyonu hazırlamak yaza uygun renklerin içinde bulunduğu bir mekan oluşturabilmenize olanak sağlayacaktır. Yazın rengi olan maviden bahsetmek istiyorum biraz.

Ev Dekorasyonunda Huzur Veren Renklerle Hayran Kalacağını Örnekler

Ev Dekorasyonunda Huzur Veren Renkler– Herkes ister evinde huzuru arar bunun için ise insan psikolojisi üzerinde büyük etkileri olduğu kanıtlanmıştır. Herkesin huzur bulduğu renk görecelidir aslında ama bazı renkler vardır ki bunların etkisinden herkes etkilenir. Bu huzur veren renklerle yapılan dekorasyonlarda daha mutlu bir aile huzurlu yaşamın da etkilerini görebilirsiniz. Sadece renkler değil tabii ki

Kimdir724boya