Duvar Renkleri Evlerinize Çok Yakışacak


2014 için , uyumu, en güzel ev ve iç cephe renkleri hakkında bilgiler. Yaz ile birlikte kışın o azametli şaşasından çıkıp güneşle buluştuğumuz bu günlerde evlerimizi boyam telaşına düşüyoruz. Sizler için evlerde kullanılan en güzel boya renklerini bir araya getirmeye karar verdik. Evlerinizin dış yüzeyini boyatırken öyle yada böyle maharetli bir ustaya ve güzel bir renge ihtiyacınız var. Boyayı seçerken markalara tabiki bakacaksınız ama dış yüzeyin boyası biraz pahallı olduğu için iyi araştırmanız gerekecek.

Evleriniz dış yüzeyini ben iki parça ya da tek parça boyanmasından yanayım. İshakol dış cephe boya renkleri biraz sizin kesenize uygun olabilir. Ben kaliteli birşey arıyorum diyorsanız Filli boya ve Marshall sizin için on numara olacaktır diye düşünüyorum.

Çakıl Taşı Duvar Boyası Renkleri

Son Moda Duvar Boyası Renklerinden Örnekler

Sizlere boya renkleri ve dekorasyonu hakkında bilgiler vermeye gayret gösteriyoruz. Şimdi evlerinize hangi renk boya yakışır siz onun kararını vereceksiniz. Tabiki burada bizlerde devreye giriyoruz. Sizler için dış cepheleri değişik renkte boyanmış evler için bir galeri oluşturacağız.

En Güzel Salon Duvar Renkleri ile Uygulama Örnekleri

En Güzel ile Dekoratif Uygulama Örnekleri

Bu aşağıda bulunan galeriye bakarak sizlerde kendi renginizi seçebilirsiniz. Peki buradan bir renk beğendiniz adı ne nasıl bulacaksınız. Çok basit resmin resmini cep telefonunuzla çekip boyacıya göstermeniz yeterli olacaktır. Resim çeken cep telefonununuz yok ise de sizemiz 724boya.com adresinin bu konusunu söylemeniz kafi gelecektir diye düşünüyorum değerli arkadaşlarım.

Galerideki resimlere tıklayarak büyük halini görebilirsiniz. Bu arada galeri için hem iç cephede yani evinizin içinde kullanabileceğiniz revaçtaki iç cephe boya renkleri eklerken, galerinin ileri kısmında da dış cephe boya renkleri ile alakalı görsellerde ekliyorum.

2014 Dış Cephe Duvar Boyası – Duvar Renkleri 

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Boya Renkleri

En Güzel Dış Cephe Renkleri 2017 Dış Görünüme Önem Verenlere

En Güzel Dış Cephe Renkleri 2017– Evinizin içine verdiğiniz önem kadar dışına da önem verdiğinizi düşünerek sizlere 2017 sezonunun hele ki şu sıralar iç dış tadilat yapanlar başlamıştır diye düşünerek en güzel dış cephe renklerini sizlere sunayım dedim. İç mekanlarınız gibi dış cephe renkleri ile de evinizi daha çekici kılabilirsiniz. Dış cephe renkleri konusunda seçim

Desenli Ev Boya Renkleri İle Eviniz Bambaşka Görünsün

Desenli Ev Boya Renkleri– Sevgili 724boya.com takipçilerimiz desenli boya renklerini gördünüz mü? Bu baharda evinizde bahar çiçekleri açsın istemez misiniz? Hayallerinizdeki rengi duvarlarınıza uyguladıktan sonra odanıza ve zevkinize uygun desenlerle daha dekoratif alanlar oluşturabilirsiniz. Hayal ettiğinizden fazlasını çok çeşitli desenli duvar boyalarında bulabilirsiniz. Öncelikle ihtiyacınız olan şey odanızı boyamak istediğiniz renk ve desenleri oluşturabilmeniz için

Evi Aydınlık Gösteren Boya Renklerine Bakmak İster misiniz?

Evi Aydınlık Gösteren Boya Renkleri– Evinizin daha ferah görünmesi her zaman daha iyi hissetmeniz için önemlidir. Daha ferah bir ev dekorasyonu her zaman daha çekici ve iç açıcı olmuştur. Özellikle dar ışık almayan az pencereli evleri nasıl daha aydınlık gösterebiliriz buna ağırlık vereceğiz. Geniş odaları aydınlık göstermek zaten çok kolaydır. Özellikle artık şehir hayatında ne

Dekorasyonda Mavi Beyaz Uyumunda Ferah Görünüm

Dekorasyonda Mavi Beyaz Uyumu– Beyler bayanlar yaz geliyor evimizde bir tadilat dekorasyon değişikliği telaşı başladıysa biz de sizlere yaz dekorasyonu için renk alternatifleri sunmaya devam ediyoruz. Daha önce sunmuş olduğumuz pastel tonlar huzur veren renklerle ev dekorasyonu hazırlamak yaza uygun renklerin içinde bulunduğu bir mekan oluşturabilmenize olanak sağlayacaktır. Yazın rengi olan maviden bahsetmek istiyorum biraz.

Ev Dekorasyonunda Huzur Veren Renklerle Hayran Kalacağını Örnekler

Ev Dekorasyonunda Huzur Veren Renkler– Herkes ister evinde huzuru arar bunun için ise insan psikolojisi üzerinde büyük etkileri olduğu kanıtlanmıştır. Herkesin huzur bulduğu renk görecelidir aslında ama bazı renkler vardır ki bunların etkisinden herkes etkilenir. Bu huzur veren renklerle yapılan dekorasyonlarda daha mutlu bir aile huzurlu yaşamın da etkilerini görebilirsiniz. Sadece renkler değil tabii ki

Kimdir724boya