Düfa Duru Mavi Rengi Şahane


Rengi son zamanların oldukça popüler boya markalarından biri. Renkleri ile de beni kendine çektiği gibi mutlaka sizi de kendine çekecektir diye düşünüyorum. Düfanın yeni renklerinden biri duru mavi rengi adından da anlaşılacağı üzere duru bir mavi sergileniyor. Özellikle kış sonrası artık bahar mevsimi geldiğinde eviniz için yeni sezon renklerini inceleyeceksiniz. Bence duru mavi rengi evinizi bir okyanus kadar derin bir gökyüzü kadar iç açıcı gösterebilir. Duru mavi rengine ait sizlere birkaç görsel de sunmak isterim. Bu rengi daha iyi tanırken belki beğenip evinizde kullanmak istersiniz. İlk görselimiz miniklerimiz için. Yakında bir minik misafir varsa onun odasında bu rengi tercih edebilirsiniz. Aşağıda bir bebek odası örneği de görüyorsunuz. Duru mavi ile boyanmış duvarlar bebek odası için hoş görünüyor.

Çok açık tonlarda olan duru mavi kahve tonları ile de harika uyum içinde. Siz de dekorasyonunuzda kahve seviyorsanız duru mavi rengi ile de uyum sağlayacaktır.

Aşağıdaki gibi yaza yakışır açık tonlarda bir dekorasyon da hoş olabilir. Çok ışık alan bir mekana sahipseniz ton olarak daha açık görünecektir. Eşyalarda aslında açık ya da rengine yakın seçilmesi çok aydınlık göz yoran bir mekan görünebilir. Bunun yerine duvarlarda duru mavi ile birlikte daha koyu renklerle denge kurulması halinde daha şık bir dekorasyon oluşturulabilir. Aslında duvarlarda duru mavi rengi ve eşyalarda daha koyu bir mavi tonları da harika olurdu. En son yani bir sonraki görselde de bunu anlatmak istedim. Mevcut rengin daha birkaç ton koyu rengi ile uyumu da hoş bir etki bırakıyor doğrusu.

Özellikle dedim ya hani açık renkler koyu renklerle harika görünüyor. Düfanın koyu renklerinden kumsal ile şahane duracağına inanıyorum. Düfa gerçekten renkli çok renk seçeneği ile müşterilerine canlı bir renk kartelası sunmuş. Zarif dekoratif kullanışlı bir dekorasyon için düfa renklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca düfa iç cephe renklerini de bir inceleyin derim oldukça renkli geniş bir kartela.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - DÜFA

Düfa Dış Cephe Boya Renkleri Çok Beğenilecek

Düfa Dış Cephe Boya Renkleri– Hayatınıza renk katmanın türlü yolları vardır. Kimi zaman tarzımızı değiştirerek kimi zaman kıyafetlerimizi şekillendirerek hayatımıza renk katma yollarını ararız. Biraz değişim biraz farklılık iyi gelir aslında insana. Hep bunu bilir bunu söylerim. Evimde mevcut eşyalarımın bile yerlerini değiştirdiğimde bu bana çok iyi gelir. Kendimi iyi hissederim o değişik mekanda. Siz

Düfa İç Cephe Renk Kartelasına Buyrun

Düfa İç Cephe Renk Kartelası– Oldukça geniş bir renk yelpezesine sahip düfa iç dış boya, ahşap metal boya, yardımcı ürünlerle sizlere hizmet veren bir isim. Düfa online sitesini gezdiğimde oldukça şık dikkat çekici renklere sahip olduğunu gördüm. Sizlerin de belki ilgisini çekebilecektir diye düşündüm. 2016 boya markaları ve renk kartelalarını incelerken düfa hakkında da bilginiz olsun

KimdirLavinyam