Country Tarzı Sevenler için Country Duvar Kağıdı Modelleri


Country Tarzı   2016 –  Son dönemin yükselen trendleri arasında yer alan country tarzı, özellikle hanımların en sevdikleri dekorasyon stili olarak karşımıza çıkıyor. Country mobilyalar, perdeler, halılar ve tabi ki olmazsa olmazları arasında duvar kağıtları.

Peki normal duvar kağıtları ile country duvar kağıtları arasında ne fark var ? Aslına bakarsanız nitelik veya imalat olarak arada bir fark yok. Ancak desen ve anlamında country tarzı duvar kağıtları çok çok farklı. Bildiğiniz üzere dekorasyonu yapılacak alanın bir tarzı, bir kimliği olmak zorunda. ve bu alanın dekorasyonunda kullanılan her ürün bu tarza, bu kimliğe uymak zorunda.

Country Tarzı Duvar Kağıdı Modelleri 2016

Country Tarzı Modelleri 2016

Modern bir oturma odası için modern, pop art, hatta grafiti duvar kağıdı modelleri bile kullanabilirsiniz. Klasik veya lüks bir salon dekorasyonunda ise elzem olarak damask desenlere sahip duvar kağıtları ideal seçim olacaktır. Country tarzında da durum böyle. Ancak daha öncesinde country kimliğine bir göz atalım.

Country Duvar Kağıdı Örnekleri

Country Duvar Kağıdı Örnekleri

Contry tarzının vurgulu renkleri genel anlamda beyaz ve toz pembe olarak dikkat çekiyor. Desenleri ise kesinlile çiçeklerin her türü. Güller, goncalar, menekseler vs. vs.. Dolayısı ile bu tarz duvar kağıtlarında da beyaz, pembe ve çiçek kombinasyonlarını görüyoruz.

Duvar Kağıdı Modelleri Country Tarzı Desenleri

Duvar Kağıdı Modelleri Country Tarzı Desenleri

Bu kombinasyonlardaki tatlı duvar kağıdı desenleri ile harmanlanacak, yine pembe veya beyaz duvar renkleri, ayrıca bol çiçekli perdeler ve bu tarz uygun değişik tasarımları ile oldukça şık bir country dekorasyon elde edebilirsiniz.

Foto galerimizde elinizi güçlendirecek, country tarzı duvar kağıdı modellerinden örnekleri bir arada bulabilir, bu örneklere göz atarak hayalinizde duvar kağıdını bulabilirsiniz…. 

COUNTRY TARZI DUVAR KAĞIDI DESENLERİ

 

  

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Duvar Kağıdı

Silinebilir Duvar Kağıdı Kullanışlı mı? Modellere Bir Göz Atalım

Silinebilir Duvar Kağıdı– Her yıl boya badana derdinden uzak fiyat maliyet düşünmeden hem çok çeşitli hem uygun fiyata edinebileceğiniz duvar kağıtları ile dekorasyonunuza yeni bir hava kazandırabilirsiniz. Hele ki son yıllarda artık teknoloji gelişti ki ne modeller var görseniz hayran kalırsınız. Kendinden yapışkanlı olan modeller silinebilir modeller hatta üzerine boya atabileceğiniz örnekler bile var. Özellikle

Duvar Kağıdı Modelleri 2017 Yeni Örneklere Bakmadan Geçmeyin

Duvar Kağıdı Modelleri 2017– Evim evim güzel evim diyerek başlamak istiyorum. İnsan uzak kalınca evine anlıyor kıymetini değerini değil mi? Evimizin bize özel oluşu rahat oluşu yapacağımız kendi dizaynımızla ilgili. Evimiz ne kadar bize hitap ederse o kadar kendimizi huzurlu ve mutlu hissederiz. Mobilya seçiminden tutun da duvarların rengine en ufak aksesuar seçimine kadar kendimize

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı Gerçekten Kullanışlı mı Sizler İçin Araştırdık

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı– Hayatımızda her şey pratik kolay yorucu olmasın istiyoruz değil mi? Tabii ki her şey insanlık için bu dünyada. Bir bakıyorsunuz bir ürünün daha iyisi daha iyisi çıkıyor. Bu da biz insanlığa yarıyor tabii. Kullanışlı hayatımızı kolaylaştırıcı bir şekilde üretilen tasarımlara hayır diyemiyoruz bayılıyoruz hep birlikte aynı ürüne yükleniyoruz oldukça talepte fazlaca

Açık Renk Duvar Kağıdı Modelleri Daha Ferah Bir Görünüm

Açık Renk Duvar Kağıdı Modelleri– Artık her evin dekorasyonunda sıkça gördüğümüz duvar kağıtları insanların yoğun talepleri doğrultusunda çok fazla model ve seçenekle karşımıza çıkmakta. Desen seçenekleri, renk seçenekleri ile evinize dekorasyonunuza uygun modeli kolaylıkla seçebiliyorsunuz. Ben özellikle içinde desen olan açık renk modellere bayılıyorum. Girdiği mekana ferahlık ve aydınlık bir hava veriyor. Tabii ki koyu

Kimdir724boya