Çbs Kese Kağıdı Rengine Bakar mısınız?


günümüze gelene kadar epey gelişim göstermiş şuanda da birçok iş yeri boya ile dekore edilmekte. Çbs boya dekoratif renkleri ile gönülleri feth etmeye devam ediyor. Artık kış sezonunu atlattıktan sonra mutlaka yaşam alanlarınız için inşaatlar ya da iş hanları için uygun yapma olanağı bulacaksınız. Çbs boya kalitesine güvenebilir gönül rahatlığı ile çok eskilerin tecrübeli ismi olan bu markayı dekorasyonunuza ekleyebilirsiniz. Çbs boya iç cephe renklerinden şimdi kese rengini sizlere sunacağım. Birçok marka kese kağıdı rengini kendince yorumlamış ortaya kendi tarzını koymuş aslında. Şimdi çbs boyanın kattığı tarza bakalım mı ne dersiniz?

Çbs kese kağıdına dair yukarıda dekorasyonun görüyorsunuz. Kese kağıdı son yıllarda aslında çok sık kullanılan bir renk. Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz yani. Çbs kese kağıdı çok kahve tonlarında değil. Daha çok sütlü kahve diyebileceğimiz bir renk tonuna sahip. Özellikle evlerin içi kadar dış cephesine de çok uygun bir renk olacağını düşünüyorum. Özellikle bej rengine de biraz çalıyor gibi. Tabii bu renk tonu kullanacağınız mekana göre de açılıp kapanabilir. Örneğin mekan daha çok ışık alan ya da ışıklandırmasını çok kullanmışsanız çbs kese kağıdı rengi daha açık tonlarda görünebilir. Ya da daha koyu bir eşyalı dekorasyonda daha loş ışıklandırmalı bir mekanda daha koyu tonlarda görünüm sergileyecektir.

Aşağıdaki salon dekorasyonunda kese kağıdı rengini beje yakın görebilirsiniz. Çünkü dediğim gibi çok aydınlık mekanlarda kese kağıdı daha çok açık ve beje çalan tonda görünür. Bej rengi koltukların da kese kağıdı rengine uyumlu olabileceğini gördük. Yine daha koyu kahve tonları bu renge uyum sağlayacaktır. Bahar geldiğinde bence kullanmadıysanız henüz yeni sezonda kese kağıdı renginin tadına bakabilirsiniz. Mekanınıza uyguladığınızda sizi hiç yanıltmayacağını göreceksiniz. Yukarıda da çbs boyanın asıl kese kağıdı rengine ait görselini görebilirsiniz. Hatta tüm renkleri ile birlikte ne kadar renkli bir kartelaya sahip olduğunu görebilirsiniz.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - ÇBS BOYA

ÇBS Boya Dış Cephe Renk Kataloğu Güçlü Boyanın Farkına Varın

ÇBS Boya Dış Cephe Renk Kataloğu– Hayatınıza yeni bir hava katmak için çbs boya renkleri size ilham verecek. Sevgili 724boya.com takipçileri bu senenin yeni renkleri çok hoş özellikle de çbs marka boyanın renklerini bir görmeli ona göre tercihinizi yapmanızı öneririm. Kalitede öncü ismi ile başlı başına tanınan bir marka olmayı başarabilmiş çbs renkleri ile evler

Çbs boya dış cephe renk kartelası ve skalası

ÇBS Boya Dış Cephe Renk Kartelası ve Kataloğu

çbs boya 2014 dış cephe renk kartelası kataloğu en güzel dış cephe duvar boyası renkleri Dış cephelerinizi hem sağlam hem de şık bir yapıya çevirmek istediğiniz zamanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz en etkileyici duvar boyası renkleri ÇBS Boya ile ayaklarınıza kadar geliyor. Boya sektörüne yön veren firmalardan bir tanesi olan ÇBS Boya, özellikle dış cephe anlamında hazırlattığı

KimdirLavinyam